Sandberg 420-52 Powerbank USB-C PD 100W 20000
Kaina:
68,89 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 1 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis, Knyginis kompiuteris / internetinis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Ekrano tipas: | LED |
| Energijos valdymas | |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 2,4 A |
| Bendra išėjimo galia: | 100 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa: | 20000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 74 Wh |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 70 mm |
| Paketo svoris: | 900 g |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85078000 |
Sandberg 420-52 Powerbank USB-C PD 100W 20000
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
68,89 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.): | 1 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Mobilusis telefonas / išmanusis, Knyginis kompiuteris / internetinis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Įmontuotas ekranas: | Taip |
| Forma: | Stačiakampis |
| Ekrano tipas: | LED |
| Energijos valdymas | |
| Išėjimo įtampa: | 5 V |
| Išėjimo srovė: | 2,4 A |
| Bendra išėjimo galia: | 100 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos technologija: | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa: | 20000 mAh |
| Įkrovimo šaltinis: | USB |
| Greitas įkrovimas: | Taip |
| Greito įkrovimo versija: | Quick Charge 3.0 |
| Baterijos talpa (vatvalandės): | 74 Wh |
| „USB Power Delivery": | Taip |
| Ryšys | |
| USB A išvesties prievadai: | 1 |
| Įvesties sąsaja: | C tipo USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis: | 0,3 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 70 mm |
| Paketo svoris: | 900 g |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | C tipo USB |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas: | 85078000 |
Products in same category
Nerūdijančio plieno glaistyklė su plastikine rankena 60 mm. KUBALA
3,22 €
Russell Hobbs RH02813EU7 Metallic Marble griddle 28cm
33,11 €
Kaištis Fischer, 50 mm x 6 mm, 100 vnt.
10,93 €
Tracer 47639 GP-Fit2 Smartwatch Black
76,39 €
Case Logic 3695 Era Attaché 15.6 ERAA-116 Obsidian
34,57 €
Nauja
Kingston DataTraveler SE9 G3 - 128 GB - USB 3.2 - Gold
27,07 €
Severin HT 0169
85,57 €
Aps. akiniai Active Gear V630
10,77 €

























