Manta 55LUW121D
Kaina:
469,52 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Techniniai duomenys | |
| EKRANO ĮSTRIŽTAS | 55 '' |
| REZOLIACIJA | 4K 3840 x 2160 |
| PLATUS DINAMINIS DIAPAZONAS | HDR10 |
| VAIZDO FORMATAS | 16:9 |
| STATINIS KONTRASTAS | 5000: 1 |
| DINAMINIS KONTRASTAS | 1,000,000: 1 |
| RYŠKUMAS | 250 cd / m2 |
| GARSO SISTEMA | DD + |
| RAM / ROM MEMORY | 1.5 / 8GB |
| GALBĖSIO GALIA | 2x8W |
| TELEVIZORIAUS PRIĖMIMO SISTEMA | DVB-C / T2 / S2 (HEVC / H265) |
| LIZDAI | RFx1, HDMI v2.0 x3, USB x2, CI + x1, Ausinės x1, AV in x1, RJ45 x1, Optinis x1, CVBS x1, Garso įvestis (L + R) x1 |
| GALIA | AC 100-240V, 50 / 60Hz |
| ENERGIJOS KLASĖ | F klasė |
| ENERGIJOS SĄNAUDOJIMAS BUDĖJIMO REŽIME | <0,5W |
| ENERGIJOS VARTOJIMAS ĮJUNGTAS REŽIMAS | 71 kWh / 1000h |
| VESA | 200 x 200 |
| TELETEKSTAS | 1000 puslapių |
| SVORIS | 12.5 kg |
| MATMENYS SU PAGRINDU | 1243.7 * 255 * 781.5 |
| MATMENYS BE PAGRINDO | 1243.7 * 93 * 722.3 |
| PRIEDAI ĮSKAIČIUOTI | Nuotolinio valdymo pultas, Baterijos, Naudojimo instrukcija, Garantinis talonas |
Preces tajā paša kategorijā
Manta 55LUW121D
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
469,52 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Techniniai duomenys | |
| EKRANO ĮSTRIŽTAS | 55 '' |
| REZOLIACIJA | 4K 3840 x 2160 |
| PLATUS DINAMINIS DIAPAZONAS | HDR10 |
| VAIZDO FORMATAS | 16:9 |
| STATINIS KONTRASTAS | 5000: 1 |
| DINAMINIS KONTRASTAS | 1,000,000: 1 |
| RYŠKUMAS | 250 cd / m2 |
| GARSO SISTEMA | DD + |
| RAM / ROM MEMORY | 1.5 / 8GB |
| GALBĖSIO GALIA | 2x8W |
| TELEVIZORIAUS PRIĖMIMO SISTEMA | DVB-C / T2 / S2 (HEVC / H265) |
| LIZDAI | RFx1, HDMI v2.0 x3, USB x2, CI + x1, Ausinės x1, AV in x1, RJ45 x1, Optinis x1, CVBS x1, Garso įvestis (L + R) x1 |
| GALIA | AC 100-240V, 50 / 60Hz |
| ENERGIJOS KLASĖ | F klasė |
| ENERGIJOS SĄNAUDOJIMAS BUDĖJIMO REŽIME | <0,5W |
| ENERGIJOS VARTOJIMAS ĮJUNGTAS REŽIMAS | 71 kWh / 1000h |
| VESA | 200 x 200 |
| TELETEKSTAS | 1000 puslapių |
| SVORIS | 12.5 kg |
| MATMENYS SU PAGRINDU | 1243.7 * 255 * 781.5 |
| MATMENYS BE PAGRINDO | 1243.7 * 93 * 722.3 |
| PRIEDAI ĮSKAIČIUOTI | Nuotolinio valdymo pultas, Baterijos, Naudojimo instrukcija, Garantinis talonas |
Products in same category
MAN&WOOD SmartPhone case Galaxy S10 Plus miss match black
13,21 €
Nauja
SSD-GOODRAM-600xTBW rating-MTBF 1500000 h-Read speed 3300 MB-s-Write speed 2700 MB-s-NVMe Yes-PCI Express 3.0-M.2-1000
183,02 €
Nauja
Lamp-VISIONAL-Power consumption 18 Watts-Luminous flux 2160 Lumen-6000 K-AC170-265V-VS-FL-18-IP44-B
13,55 €
Nauja
High pressure washer k 7-prem eco!b 1.317-365.0 karcher
535,43 €
Freza TCT, kampų formav. R6,35 x 28,5 mm
59,71 €
Thule 5492 EnRoute Water Bottle Holder Soft Blue
32,19 €
Nauja
Bicycle watch Wish, purple
5,29 €
Sbox UTP-05Y UTP CAT5E 0.5 m Yellow
1,56 €























