Jata SC1013
Kaina:
41,77 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Cool shot funkcija: | Ne |
| Jonizavimo funkcija: | Taip |
| Greičių skaičius: | 3 |
| Karščio nustatymai: | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Pakabinamas: | Taip |
| Pakabinimo tipas: | Kabantis žiedas |
| Apsauga nuo perkaitimo: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 2000 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Pakuotės turinys | |
| Koncentratoriaus antgalis: | Ne |
| Difuzoriaus antgalis: | Ne |
Preces tajā paša kategorijā
Jata SC1013
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
41,77 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Cool shot funkcija: | Ne |
| Jonizavimo funkcija: | Taip |
| Greičių skaičius: | 3 |
| Karščio nustatymai: | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Pakabinamas: | Taip |
| Pakabinimo tipas: | Kabantis žiedas |
| Apsauga nuo perkaitimo: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 2000 W |
| AC įėjimo įtampa: | 230 V |
| Pakuotės turinys | |
| Koncentratoriaus antgalis: | Ne |
| Difuzoriaus antgalis: | Ne |
Products in same category
Smailas kaltas SDS MAX 280 mm
13,67 €
Pjovimo diskas 305x60Tx30mm, Multimaterial PREMIUM, SPECIALIST+
49,59 €
Nauja
Tablet pos d1 nfc-i21d01 2+16 nfc imin
451,81 €
Nauja
Cpu cooler acc thermal paste-actcp00091a arctic
8,91 €
Sbox RF M-F 5M RF-5
4,53 €
Nauja
Case-ARCTIC-EATX-Black-Midi Tower-PC-Xtender VG ,Mirror Black,-ACPCC00019A
256,92 €
Rėminis tvir. SXRL 8X140 T
1,55 €
Nauja
Fujifilm - Instax Mini 12 Camera + Instax Mini Glossy ,10pl, - Caly White - 800
110,72 €
























