Severin RKG 8932
Kaina:
543,73 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Appliance placement: | Pastatomi |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Durų vyris: | Dešinėje |
| Įmontuotas ekranas: | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa: | 208 L |
| Ledukų gaminimas: | Ne |
| Klimato klasė: | N-ST |
| Garso lygis: | 41 dB |
| Bendra bruto talpa: | 210 L |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas: | Taip |
| Šaldytuvo neto talpa: | 164 L |
| Lempos tipas: | LED |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius: | 4 |
| Daržovių stalčių skaičius: | 1 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės: | 3 |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis: | Statomas viršuje |
| Greito atšaldymo funkcija: | Ne |
| Šaldymo pajėgumas: | 2,5 kg/24h |
| Šaldymo kameros neto talpa: | 44 L |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui: | 12 h |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius: | 1 |
| Žvaigždučių reitingas: | 4* |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė: | A++ |
| Metinis energijos suvartojimas: | 172 kWh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 61,5 mm |
| Ilgis: | 55 mm |
| Aukštis: | 146 mm |
| Pakuotės plotis: | 66 mm |
| Pakuotės gylis: | 58 mm |
| Pakuotės aukštis: | 152,5 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Severin RKG 8932
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
543,73 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Appliance placement: | Pastatomi |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Durų vyris: | Dešinėje |
| Įmontuotas ekranas: | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa: | 208 L |
| Ledukų gaminimas: | Ne |
| Klimato klasė: | N-ST |
| Garso lygis: | 41 dB |
| Bendra bruto talpa: | 210 L |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas: | Taip |
| Šaldytuvo neto talpa: | 164 L |
| Lempos tipas: | LED |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius: | 4 |
| Daržovių stalčių skaičius: | 1 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės: | 3 |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis: | Statomas viršuje |
| Greito atšaldymo funkcija: | Ne |
| Šaldymo pajėgumas: | 2,5 kg/24h |
| Šaldymo kameros neto talpa: | 44 L |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui: | 12 h |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius: | 1 |
| Žvaigždučių reitingas: | 4* |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė: | A++ |
| Metinis energijos suvartojimas: | 172 kWh |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 61,5 mm |
| Ilgis: | 55 mm |
| Aukštis: | 146 mm |
| Pakuotės plotis: | 66 mm |
| Pakuotės gylis: | 58 mm |
| Pakuotės aukštis: | 152,5 mm |
Products in same category
Nauja
Smart home g5 pro wi-fi camera-hub gray ch-c07d-g aqara
247,99 €
Prailginta galvutė 1-2, 13 mm
3,33 €
Sandberg 336-20 USB-C to 4 x USB 3.0 Hub SAVER
21,53 €
Ruletė SELF LOCK 3 m x 16 mm
9,97 €
MAN&WOOD SmartPhone case iPhone 11 Pro Max corallina black
13,82 €
SPECIALIST+ nerūd. pl. sąvarža, 80-100 mm, 2vnt.
2,40 €
iKins SmartPhone case iPhone 11 Pro milky way black
17,10 €
Severin KM 3879
25,52 €

























