Severin KM 3865
Kaina:
54,75 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Dubens talpa: | 0,5 L |
| Greičių skaičius: | 2 |
| Kintamas greitis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Peiliuko medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Lengva valyti: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Lengva surinkti: | Taip |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Neslidus pagrindas: | Taip |
| Ašmenų skaičius: | 4 |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 400 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės gylis: | 240 mm |
| Pakuotės plotis: | 206 mm |
| Pakuotės aukštis: | 285 mm |
| Svoris: | 1,7 kg |
| Paketo svoris: | 2 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Severin KM 3865
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
54,75 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Dubens talpa: | 0,5 L |
| Greičių skaičius: | 2 |
| Kintamas greitis: | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Peiliuko medžiaga: | Nerūdijančiojo plieno |
| Lengva valyti: | Taip |
| Valdymo tipas: | Rotacinis |
| Lengva surinkti: | Taip |
| Atsparumas indų plovyklei: | Taip |
| Neslidus pagrindas: | Taip |
| Ašmenų skaičius: | 4 |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 400 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės gylis: | 240 mm |
| Pakuotės plotis: | 206 mm |
| Pakuotės aukštis: | 285 mm |
| Svoris: | 1,7 kg |
| Paketo svoris: | 2 kg |
Products in same category
Case Logic 4798 Campus 29L CCAM-4216 Dress Blue
45,23 €
Maišytuvas 100x500 mm. SDS+
12,02 €
Severin WK 3422
128,36 €
Jata HOLL2224
65,05 €
Hama 00186398 Koala Wall clock
23,78 €
Replės VISE-GRIP 4WR 100 mm, 24 mm
12,50 €
Metalo grąžtų rinkinys 1,5-6,5 mm 12 vnt
4,61 €
SPECIALIST+ antgalis TITAN CARBON PZ2, 25 mm, 2 vnt.
6,66 €

























