Severin FS 3610
Kaina:
54,75 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Vakuumas: | 500 mbar |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Maksimalus darbinis plotis: | 28 cm |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 110 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 70 mm |
| Plotis: | 390 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Vakuuminių maišų skaičius: | 10 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 4 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Severin FS 3610
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
54,75 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Juoda |
| Vakuumas: | 500 mbar |
| Indikacijos šviesa: | Taip |
| Maksimalus darbinis plotis: | 28 cm |
| Valdymo tipas: | Jutiklinis |
| Vieta laidui laikyti: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija: | 110 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 70 mm |
| Plotis: | 390 mm |
| Ilgis: | 160 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Vakuuminių maišų skaičius: | 10 |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 4 vnt |
Products in same category
Zelmer ZHD9001
49,60 €
Nauja
Logitech - Full size Mouse - M190 - Wireless - USB - Blue
11,86 €
Pjūklas „IRWIN" 880 PLUS 350 mm
13,21 €
Kodak VR360 4K White
536,41 €
Nauja
Switch-DAHUA-PFS3005-5GT-L-V2-Type L2-DH-PFS3005-5GT-L-V2
12,96 €
Žymeklis „Dura-Ink 60“ mėlynas
1,83 €
Nauja
Bottle holder GIANT GATEWAY 5MM, black
4,46 €
Nauja
Case-BE QUIET-BGW75-MidiTower-Case product features Transparent panel-Not included-ATX-MicroATX-MiniITX-Colour White-BGW75
131,42 €























