A4Tech 29980 XGame XL-747H Brown Spider
Kaina:
34,73 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | USB |
| Mygtukų kiekis: | 7 |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Lazeris |
| Slinkties ratukas: | Taip |
| Judėjimo rezoliucija: | 3600 DPI |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 19,5 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Siejama programinė įranga: | Windows 2000/XP(X64)/2003(X64)/Vista |
| Kitos savybės | |
| Pelės matmenys (WxDxH): | 72,11 x 125,12 x 42,31 mm |
A4Tech 29980 XGame XL-747H Brown Spider
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
34,73 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | USB |
| Mygtukų kiekis: | 7 |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Lazeris |
| Slinkties ratukas: | Taip |
| Judėjimo rezoliucija: | 3600 DPI |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 19,5 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Siejama programinė įranga: | Windows 2000/XP(X64)/2003(X64)/Vista |
| Kitos savybės | |
| Pelės matmenys (WxDxH): | 72,11 x 125,12 x 42,31 mm |
Products in same category
Paladone Minecraft Creeper Light
22,11 €
SPECIALIST+ atsuktuvo antgalis TITAN CARBON PZ2
2,17 €
Tellur Power Bank QC 3.0 Fast Charge, 5000mAh, 3in1 gray
23,58 €
Pjūkleliai paletėms 10-14TPI 195 mm. MPS 100 vnt.
247,57 €
Nauja
Net router 1000m 7port-rb5009upr+s+out mikrotik
308,36 €
Manta SNL96MT Style Neon Lights CAR DRIFT
26,41 €
Nauja
Nail tire SUOMI TYRES Wheel W106 24 x 1.85" ,47-507,
64,43 €
Nauja
Dumbbell TOORX Neoprene Dumbbells, red, 3 kg
13,70 €

























