Tracer 45447 Fairy RF NANO Black
Kaina:
7,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 6 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1600 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Dažnių juosta: | 2.4 GHz |
| Konstrukcija | |
| Forma: | Abiems rankoms |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 6 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 2 |
| Pakuotės duomenys | |
| Belaidžio imtuvo sąsaja: | USB |
| Imtuvo tipas: | Nano |
Tracer 45447 Fairy RF NANO Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
7,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Pelė | |
|---|---|
| Įrenginio sąsaja: | Radijo dažnio belaidė |
| Judėjimo detekcijos technologija: | Optinis |
| Slinkties tipas: | Ratukas |
| Mygtukų kiekis: | 6 |
| Mygtukų tipas: | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo rezoliucija: | 1600 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius: | 1 |
| Dažnių juosta: | 2.4 GHz |
| Konstrukcija | |
| Forma: | Abiems rankoms |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ergonomija | |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 6 m |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis: | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius: | 2 |
| Pakuotės duomenys | |
| Belaidžio imtuvo sąsaja: | USB |
| Imtuvo tipas: | Nano |
Products in same category
Nauja
Monitor lcd 7" ip doorphone-poe- vth2621gw-p dahua
175,55 €
Tracer 47236 Scandi Grey
17,71 €
Lovio LVSA001
37,34 €
Šešiakampiai raktai 1,5 - 10 mm, 9 vnt.
6,93 €
Plastikinė trintuvė su kempine 130x290 mm
9,32 €
Jata CT20 Heating pad
45,06 €
Akumuliatorius SBP2.0, 20 V 2,0 Ah, Li-ion, Scheppach
36,64 €
Nauja
Mobile charger wall 30w usb-c-2p black feqb0-eu vention
13,29 €





















