Jata 942 2L
Kaina:
16,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Lunch container |
| Rekomenduojama amžiaus grupė: | Suaugusiems |
| Produkto spalva: | Juoda, Violetinė |
| Spalva: | Monotonas |
| Forma: | Turas |
| Rekomenduojama lytis: | Berniukams / mergaitėms |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Rankenos spalva: | Violetinė |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Nuimamas dangtis: | Taip |
| Dviguba sienelė: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Pajėgumas: | 2 L |
| Skersmuo: | 21,4 cm |
| Aukštis: | 134 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
Jata 942 2L
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
16,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Lunch container |
| Rekomenduojama amžiaus grupė: | Suaugusiems |
| Produkto spalva: | Juoda, Violetinė |
| Spalva: | Monotonas |
| Forma: | Turas |
| Rekomenduojama lytis: | Berniukams / mergaitėms |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Rankenos spalva: | Violetinė |
| Galimas naudoti ruošimui mikrobangų krosnelėje: | Taip |
| Nuimamas dangtis: | Taip |
| Dviguba sienelė: | Taip |
| Be bisfenolio A (BPA): | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Pajėgumas: | 2 L |
| Skersmuo: | 21,4 cm |
| Aukštis: | 134 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pridedamas dangtelis: | Taip |
Products in same category
SPECIALIST+ pjūklelis 4222 ,T101D,, 2 vnt.
3,40 €
Nauja
Cable hdmi 3m-premium cac-1310 club3d
17,23 €
Ratukas vamzdžiapjovei 50-125mm, 3 vnt., Rothenberger
90,23 €
Grąžtas SDS+ 24 x 400-460 mm
36,74 €
Karūnėlė „IRWIN" BI-METAL 17 mm
9,43 €
Dulkių siurblys - robotas Roborock Saros Z70, juoda sp.
1 707,37 €
Tarpinių rink. kondicionieriams 270 vnt.
9,28 €
Sandberg 506-95 Network Cable UTP Cat6 3m
7,21 €

























