Case Logic 4927 Campus 24L CCAM-1216 Pomergranate Red
Kaina:
34,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Stilius: | Miestas |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Petneša: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė planšetei, Dokumentų kišenė |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Aukštis: | 430 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Svoris: | 410 g |
| Apimtis: | 24 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 450 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 470 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 145 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 3 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 1,8 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4927 Campus 24L CCAM-1216 Pomergranate Red
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
34,57 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Stilius: | Miestas |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Petneša: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė planšetei, Dokumentų kišenė |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Aukštis: | 430 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Svoris: | 410 g |
| Apimtis: | 24 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 450 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 470 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 145 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 3 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 1,8 kg |
Products in same category
Nauja
I-o hub usb-c 5port-uh5020c tp-link
31,65 €
Nauja
Beldray LA034816FPEU7 Collapsible Laundry Basket 28L White-Grey
26,34 €
Thule 4848 EnRoute Backpack 26L TEBP-4316 Pelican-Vetiver
121,71 €
Nauja
External SSD-INTENSO-256GB-USB 3.0-1,8"-3823440
70,97 €
Nauja
BASIL 22-25.4 mm was attached to the front basket
12,58 €
SPECIALIST+ spiralinis grąžtas, 12x460-360
7,41 €
Nauja
Russell Hobbs RH021761EU7 Nightfall Stone 24cm Springform
15,97 €
Sbox RC-01407 Remote Control for Grundig TVs
6,95 €

























