Case Logic 4929 Campus 24L CCAM-3216 Raw Copper
Kaina:
38,42 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Oranžinė |
| Stilius: | Miestas |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Minimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 25,4 cm (10") |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Neperšlampami: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė rašikliui, Kišenė planšetei |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Ilgis: | 280 mm |
| Aukštis: | 450 mm |
| Svoris: | 500 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės plotis: | 330 mm |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 500 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 175 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,1 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4929 Campus 24L CCAM-3216 Raw Copper
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
38,42 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Oranžinė |
| Stilius: | Miestas |
| Užrašinės skyrius: | Taip |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Minimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 25,4 cm (10") |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Neperšlampami: | Taip |
| Petneša: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Kišenė rašikliui, Kišenė planšetei |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 300 mm |
| Ilgis: | 280 mm |
| Aukštis: | 450 mm |
| Svoris: | 500 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės plotis: | 330 mm |
| Pakuotės aukštis: | 480 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 500 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 175 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 2,1 kg |
Products in same category
Nauja
Air purifier filter-dvj1 dreame
78,99 €
Nauja
AXAGON Data and charging USB 480Mbps cable, 3 m - BUCM2-CM30AB - USB-C to USB-C
11,25 €
Tracer 47758 DinoCam Instant Camera
39,45 €
Sbox NANO HYBRID GLASS 9H - HUAWEI P-40 LITE E
5,93 €
Geležtė SK2 PRO „RICHMANN" 18 mm
2,81 €
Krusell Sunne Cover Apple iPhone XS vintage grey
8,89 €
Subsonic Original Gaming Seat Superman
199,11 €
Klijų strypelis Rapid, 10 cm x 0.72 cm, skaidri sp., 0.115 kg, 36 vnt.
13,31 €























