Case Logic 4931 Campus 26L CCAM-5226 Yonder Yellow
Kaina:
30,15 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Geltona |
| Stilius: | Miestas |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Petneša: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Dokumentų kišenė, Kišenė raktams, Kišenė rašikliui |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 310 mm |
| Aukštis: | 430 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Svoris: | 360 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 370 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės aukštis: | 440 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 460 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 125 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 1,6 kg |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 3 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4931 Campus 26L CCAM-5226 Yonder Yellow
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,15 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kuprinės tipas: | Kasdienė kuprinė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Geltona |
| Stilius: | Miestas |
| Rekomenduojama lytis: | Unisekso stiliaus |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė, Šoninė kišenė |
| Spalva: | Monochromatinis |
| Linijinis masės tankis: | 600 D |
| Petneša: | Taip |
| Neperšlampami: | Taip |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Dokumentų kišenė, Kišenė raktams, Kišenė rašikliui |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Perdirbta medžiaga: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 310 mm |
| Aukštis: | 430 mm |
| Ilgis: | 270 mm |
| Apimtis: | 26 L |
| Svoris: | 360 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 370 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Kiekis: | 1 |
| Pakuotės aukštis: | 440 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 460 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 125 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 370 mm |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: | 1,6 kg |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 3 vnt |
Products in same category
Hama 00175983 Kopenhagen Black 23x45cm
20,87 €
Beper P101FRI080
197,56 €
Children's bicycle S'COOL niXe 18" Ocean-Pink
272,76 €
Nauja
Drone acc nd filters set-mavic 3 pro cp.ma.0000066 dji
178,32 €
AGFA Digital Film Scanner AFS100
109,12 €
Jata JEBT1001
38,71 €
Smūginis adapteris 3-4 x 1-2
11,82 €
Ski poles Start TRACK ,135,
60,81 €





















