Case Logic 4952 Reflect 13 Macbook Pro Sleeve Boulder Beige
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33 cm (13") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Rusvai gelsvas |
| Suderinamumas: | MacBook Pro |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 30 mm |
| Plotis: | 330 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 304 x 15 x 212 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės plotis: | 335 mm |
| Svoris: | 213 g |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 330 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 250 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,57 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4952 Reflect 13 Macbook Pro Sleeve Boulder Beige
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33 cm (13") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Rusvai gelsvas |
| Suderinamumas: | MacBook Pro |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 30 mm |
| Plotis: | 330 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 304 x 15 x 212 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės plotis: | 335 mm |
| Svoris: | 213 g |
| Pakuotės aukštis: | 240 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 330 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 250 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,57 kg |
Products in same category
iKins case for Apple iPhone 12 Pro Max sky blue
20,47 €
Richmann smūginis raktas, 22 mm
10,91 €
Tracer 47429 Zebra mobile ready 1.5m ,5 outlets + 2USB 2,1A,
14,71 €
Zalman N5 OF ATX, White LED x3, ODD
54,21 €
Lazerinis matuoklis „KAPRO" MINI
49,50 €
Nauja
QNAP - 4 Bay ARM - TS-433-4G - Cortex-A55 - ARM 4-core - Processor frequency 2.0 GHz - 4 GB - On board ,non-expandable,
506,63 €
Nauja
Detector smoke alarm-standalone hy-sa20a dahua
31,38 €
Nauja
Jata MT8E
85,79 €

























