Case Logic 4954 Reflect 14 Macbook Pro Sleeve Astro Dust
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Suderinamumas: | MacBook |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 240 mm |
| Svoris: | 200 g |
| Plotis: | 340 mm |
| Ilgis: | 20 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 312,6 x 15,5 x 221,2 mm |
| Pakuotės plotis: | 340 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 250 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 190 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 355 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 265 mm |
Case Logic 4954 Reflect 14 Macbook Pro Sleeve Astro Dust
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Suderinamumas: | MacBook |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 240 mm |
| Svoris: | 200 g |
| Plotis: | 340 mm |
| Ilgis: | 20 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 312,6 x 15,5 x 221,2 mm |
| Pakuotės plotis: | 340 mm |
| Pakuotės gylis: | 20 mm |
| Pakuotės aukštis: | 250 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 190 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 355 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 265 mm |
Products in same category
Deim. grąžtas „SAMEDIA" DBV-E D8 M14
20,78 €
Baracuda BGH-041 Seagul Black
19,08 €
Zelmer ZTB8010P
57,08 €
SPECIALIST+ antgalis TORX GRIP T15, 50mm, 2 vnt.
4,46 €
Nauja
Switch-DAHUA-S3218-16ET-135-Switch type Unmanaged-Switch layer L2-Rack mounting Yes-Stackable Yes-Form factor 1U-16xRJ-45
127,26 €
Trapecinis lotas „RICHMANN" 300 cm
56,31 €
Nauja
Fitness mat TUNTURI NBR, Grey
26,95 €
Nauja
Smartwatch amazfit t-rex 3 pro-44mm blackgold w2548gl1n huami
430,53 €























