Case Logic 4957 Reflect 13 Macbook Pro Sleeve Astro Dust
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 355 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 273 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,82 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 358 mm |
Case Logic 4957 Reflect 13 Macbook Pro Sleeve Astro Dust
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 355 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Svoris: | 230 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 360 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 265 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 273 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,82 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 358 mm |
Products in same category
Nauja
Switch-TELTONIKA-TSW2000000B0-PoE ports 8-240 Watts-TSW200
113,06 €
Sandberg 420-63 Powerbank USB-C PD 100W 38400mAh
101,12 €
White Shark GPW-8040 Praetorian RGB BT Controller
41,06 €
Nauja
Vacuum Cleaner Accessory-DREAME-Foaming Floor Cleaner-HFF7
16,34 €
Ilgas šešiak. raktas 10 mm, ilgis 230 mm
3,07 €
Nauja
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G - NVIDIA - 16 GB - GeForce RTX 5080 - GDDR7 - HDMI ports quantity 1 - PCI-E 5.0
1 494,22 €
Akumuliatorinis bešepetėlinis diskinis pjūklas 165mm, 20V, KDMY165SZ, DCK ,be baterijos ir įkroviklio,
108,62 €
Univer. siūlių gandiklis „KUBALA" 30 mm
4,48 €
























