Case Logic 4959 Reflect 14 Laptop Pro Sleeve Gentle Blue
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Mėlyna |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 375 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 270 mm |
| Svoris: | 270 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 348 x 25 x 243 mm |
| Pakuotės plotis: | 380 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 275 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 283 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,98 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 378 mm |
Case Logic 4959 Reflect 14 Laptop Pro Sleeve Gentle Blue
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Mėlyna |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 375 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 270 mm |
| Svoris: | 270 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 348 x 25 x 243 mm |
| Pakuotės plotis: | 380 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 275 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 283 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,98 kg |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 378 mm |
Products in same category
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas BASIC, 6 x 50-110 mm
1,83 €
Nauja
I-o hub usb3.1 & lan adapter-43249 lindy
42,87 €
Nauja
Cable lock AXA Resolute 6-60, Army Green
7,43 €
Nauja
Keyboard +mouse wrl cyrillic-black kbs-wms-01-cyrl gembird
18,40 €
SPECIALIST+ karūna BI-METAL, 68 mm
10,88 €
Darbo pirštinės ASSEMBLY, 10 dydis
5,81 €
SPECIALIST+ pjovimo diskas, 300x58Tx32-30 mm
25,87 €
Suvirinimo magnetas 6 kampų, 12,5 kg
4,34 €





















