Case Logic 4963 Laps 15.6 Laptop Astro Dust
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 295 mm |
| Svoris: | 310 g |
| Plotis: | 410 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Pakuotės plotis: | 415 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 300 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 413 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 313 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 2,33 kg |
Case Logic 4963 Laps 15.6 Laptop Astro Dust
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,27 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Raudona |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 295 mm |
| Svoris: | 310 g |
| Plotis: | 410 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 385 x 31 x 265 mm |
| Pakuotės plotis: | 415 mm |
| Pakuotės gylis: | 30 mm |
| Pakuotės aukštis: | 300 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 175 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 413 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 313 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 2,33 kg |
Products in same category
Nauja
Oxford Junior Finger Grips, blue
7,47 €
Nauja
Case psu atx 700w-gpa-700s chieftec
54,72 €
Sbox PCC-180 ATX
43,43 €
Nauja
Cable hdmi to usb-c 1m-cgubf vention
9,46 €
Obliavimo ir reismusinės staklės HMS 1070, Scheppach
699,13 €
Nauja
Patch cable cat6 ftp 0.5m-grey pp6-0.5m gembird
1,14 €
Nauja
Smartwatch forerunner 165-mist grey 010-02863-21 garmin
247,57 €
Universalus šlifavimo-medienos sendinimo įrankis MRS1300, Scheppach
170,82 €
























