Case Logic 4966 Laps 13 Laptop Baby Dill
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Suderinamumas: | MacBook |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 40 mm |
| Svoris: | 150 g |
| Plotis: | 350 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 355 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Aukštis: | 252 mm |
| Pakuotės aukštis: | 250 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 363 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 268 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,58 kg |
Case Logic 4966 Laps 13 Laptop Baby Dill
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Žalia |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Modelio suderinamumas: | Apple |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Suderinamumas: | MacBook |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 40 mm |
| Svoris: | 150 g |
| Plotis: | 350 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 22 x 229 mm |
| Pakuotės plotis: | 355 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Aukštis: | 252 mm |
| Pakuotės aukštis: | 250 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 363 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 268 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,58 kg |
Products in same category
Nauja
Mouse usb optical wrl gxt927-redex+ high perf 25127 trust
16,34 €
Beldray LA024275TQEU7 2 IN 1 SPRAY
10,88 €
Jata CF916 16cm
20,46 €
Nauja
Memory drive flash usb2 32gb-silver 3521482 intenso
9,39 €
Nauja
Notebook-ASUS-TUF-Gaming A16 ,2025,-FA608UP-QT016W-CPU Ryzen 7-260-3800 MHz-16"-2560x1600-RAM 32GB-DDR5-5600 MHz-SSD 1TB-NVIDIA
2 050,87 €
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės-aukštapjovė C-PHTS410-X, Scheppach
98,92 €
Nauja
Power adapter 12v 1.5a-pfm320d-015 dahua
17,97 €
Nauja
Memory dimm 64gb ddr5-6400 k2-pro oc cp2k32g64c40u5w crucial
1 034,34 €























