Case Logic 4967 Laps 14 Laptop Sleeve Lilac
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Alyvų |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 368 mm |
| Ilgis: | 35 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Pakuotės plotis: | 368 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Svoris: | 216 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 343 x 43 x 240 mm |
| Pakuotės aukštis: | 235 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 375 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 278 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Case Logic 4967 Laps 14 Laptop Sleeve Lilac
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,86 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 35,6 cm (14") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Alyvų |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Kiekis: | 1 |
| Kilmės šalis: | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 368 mm |
| Ilgis: | 35 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Pakuotės plotis: | 368 mm |
| Pakuotės gylis: | 35 mm |
| Svoris: | 216 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 343 x 43 x 240 mm |
| Pakuotės aukštis: | 235 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 375 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 208 mm |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 278 mm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 1,7 kg |
Products in same category
Fischer ankeris su varžtu FSL 10 S 2vnt.
3,44 €
Nauja
Antenna wifi outdoor lte-pr1ic860 teltonika
136,54 €
Rankinė gervė 1,5 x 50 mm x 8 m, 900 kg
56,62 €
Nauja
Camera hdcvi 1080p ir bullet-hac-hfw1200tl-0360b dahua
40,23 €
Denver BTN-207 Silver
42,28 €
El. plokš. atsukt. VDE SL3 100 mm, 1000 V
1,48 €
Akumuliatorinis klijų pistoletas BGX7, 7mm, USB įkrovimas, Rapid
51,49 €
Nauja
Raincoat Lifetime travel, hooded, blue
2,48 €
























