Case Logic 5340 Era Laptop Bag 15.6 Obsidian
Kaina:
52,94 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Dėklo tipas: | Portfelis |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Pilka |
| Priekinė išėma: | Taip |
| Įmontuotas (-i) skyrius (-iai): | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Petneša: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Kiekis: | 1 |
| Vartotojų amžiaus grupė: | Suaugusiems |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Dokumentų kišenė, Kišenė rašikliui, Kišenė planšetei |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė |
| Priekinių kišenių skaičius: | 1 |
| Nuimami pečių diržai: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 300 mm |
| Svoris: | 520 g |
| Plotis: | 75 mm |
| Ilgis: | 430 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 265 x 385 x 31 mm |
Case Logic 5340 Era Laptop Bag 15.6 Obsidian
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
52,94 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 39,6 cm (15.6") |
| Dėklo tipas: | Portfelis |
| Medžiaga: | Poliesteris |
| Produkto pagrindinė spalva: | Pilka |
| Priekinė išėma: | Taip |
| Įmontuotas (-i) skyrius (-iai): | Taip |
| Nešiojamojo kompiuterio skyrius: | Taip |
| Modelio suderinamumas: | Universalus |
| Paviršiaus nudažymas: | Monochromatinis |
| Užsegimo tipas: | Užtrauktukas |
| Lyties tipas: | Unisekso stiliaus |
| Petneša: | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os): | Taip |
| Kiekis: | 1 |
| Vartotojų amžiaus grupė: | Suaugusiems |
| Vidinės kišenės: | Kišenė mobiliajam telefonui, Dokumentų kišenė, Kišenė rašikliui, Kišenė planšetei |
| Išorinės kišenės: | Priekinė kišenė |
| Priekinių kišenių skaičius: | 1 |
| Nuimami pečių diržai: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 300 mm |
| Svoris: | 520 g |
| Plotis: | 75 mm |
| Ilgis: | 430 mm |
| Notebook skyriaus matmenys: | 265 x 385 x 31 mm |
Products in same category
Aušinimo skystis MULTIVEHICLE COOLANT 50-50 paruoštas 208L, Valvoline
1 311,00 €
Deimantinis diskas samedia asm 300x20
85,99 €
PLYTELIŲ PRITRAUKĖJAS 2mm KUBALA 100vnt
10,41 €
Perėjimas „GEKO" MORSE MS2-B18
6,07 €
Nauja
Patch cable cat.6 utp-5m black ibabj vention
4,28 €
Beper P302VIS010
15,28 €
Jata JEGR1450
88,91 €
Nauja
Power adapter 12v 2a-pfm300 dahua
17,97 €

























