Case Logic 1246 Atttaché 13 QNS-113 Black
Kaina:
30,73 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | EVA (etileno vinilo acetatas) |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 361 mm |
| Ilgis: | 46 mm |
| Aukštis: | 279 mm |
| Svoris: | 450 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 38 x 239 mm |
Case Logic 1246 Atttaché 13 QNS-113 Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
30,73 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas: | 33,8 cm (13.3") |
| Dėklo tipas: | Įmautė |
| Medžiaga: | EVA (etileno vinilo acetatas) |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas: | Monotonas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 361 mm |
| Ilgis: | 46 mm |
| Aukštis: | 279 mm |
| Svoris: | 450 g |
| Notebook skyriaus matmenys: | 330 x 38 x 239 mm |
Products in same category
Nauja
Cablexpert - HDMI-HDMI cable - 3m m
2,61 €
Sandberg 136-69 USB-C BT 5.3 Wireless Dongle
16,73 €
Nauja
Mouse usb wrl pro x superlight-black 910-005881 logitech
129,23 €
Nauja
Bicycle GIANT Roam 3, Metal ,L,
817,14 €
Kombinuotas raktas „RICHMANN" 15 mm
2,96 €
FISCHER kaiščiai su varžtais SX Plus S, 4x20 mm, 25 vnt.
5,34 €
Nauja
Teltonika - Switch - TSW210 - Unmanaged - Wall mountable - Gigabit Ethernet ,copper, ports quantity 8 - SFP ports quantity 2 -
99,74 €
Nauja
Tv set acc wall mount-wl30s-950bl19 neomounts
211,11 €
























