Arctic Car Charger 7200 ,ACACC00003A,
Kaina:
10,76 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Automatinis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Cigarų pridegiklis |
| USB 2.0 portų kiekis: | 3 |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus nuolatinę srovę, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo |
| Darbinis principas: | Kontaktas |
| RoHS atitiktis: | Taip |
| Sertifikavimas: | CE, FCC |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Įėjimo įtampa: | 12 V |
| Įvesties srovė: | 3.4 A |
| Išėjimo srovė: | 7200 mA |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 66 mm |
| Pakuotės gylis: | 25 mm |
| Pakuotės aukštis: | 69 mm |
| Paketo svoris: | 35 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 36 mm |
| Ilgis: | 22 mm |
| Aukštis: | 63 mm |
| Svoris: | 27 g |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija: | Taip |
Arctic Car Charger 7200 ,ACACC00003A,
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
10,76 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Įkroviklio tipas: | Automatinis |
| Įkroviklio suderinamumas: | Universalus |
| Maitinimo šaltinio tipas: | Cigarų pridegiklis |
| USB 2.0 portų kiekis: | 3 |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus nuolatinę srovę, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo |
| Darbinis principas: | Kontaktas |
| RoHS atitiktis: | Taip |
| Sertifikavimas: | CE, FCC |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Išvesties įtampa (maks.): | 5 V |
| Įėjimo įtampa: | 12 V |
| Įvesties srovė: | 3.4 A |
| Išėjimo srovė: | 7200 mA |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 66 mm |
| Pakuotės gylis: | 25 mm |
| Pakuotės aukštis: | 69 mm |
| Paketo svoris: | 35 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 36 mm |
| Ilgis: | 22 mm |
| Aukštis: | 63 mm |
| Svoris: | 27 g |
| Kitos savybės | |
| Instrukcija: | Taip |
Products in same category
Įkroviklis 3.0A, 12V, FFCL12-4, DCK
25,03 €
Nauja
Power station acc ext battery-delta 3 max 5016401022 ecoflow
993,19 €
Nauja
Gembird - Alcohol Cleaning Wipes ,50 pcs, - CK-AWW50-01 - Cleaning Wipes
2,98 €
KR.FCT300.09630 HW Zāģripa 300x30mm Z96 B 3.2 Crome
85,12 €
Plien. galvučių rinkinys S2, 94 vnt.
147,89 €
Thule 5213 Chasm Duffel Bag 30L Golden Brown
116,84 €
Nauja
Cable usb-c to usb-c-blue cac-3011 club3d
25,47 €
Polipro. juost. D1,geltona 9 mm x 7 m
23,53 €






















