Zalman ZM-FH10 BK Aluminum Black
Kaina:
18,71 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinių laikiklis |
| Medžiaga: | Aliuminis, Guma, Plienas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 25 mm |
| Ilgis: | 13,3 mm |
| Aukštis: | 84 mm |
| Svoris: | 88 g |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-FH10 BK Aluminum Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
18,71 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Ausinių laikiklis |
| Medžiaga: | Aliuminis, Guma, Plienas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Apsaugos ypatybės: | Atsparus įbrėžimams |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 25 mm |
| Ilgis: | 13,3 mm |
| Aukštis: | 84 mm |
| Svoris: | 88 g |
Products in same category
Kniedės „Rapid" 3,2 x 8, 50 vnt.
4,83 €
Santechninių raktų rinkinys 2 vnt.
54,46 €
Nauja
Keyboard alloy rise black-7g7a3aaaba hyperx
233,34 €
Nauja
Neomounts Wall mount - WL35-750BL18 Heavy duty wall mount - Adjustable Height, Tilt - 43-98 " - Maximum weight ,capacity, 125 kg
99,68 €
Denver BTM-618
50,82 €
Manta DVBT005-SH Tuner for TV DVBT-T2-HEVC SHARK
24,22 €
Blaupunkt BT11ALU
59,51 €
Nauja
Switch-DAHUA-Desktop-pedestal-SF1005L
7,47 €

























