Zalman ZM-IF120 Infinity Mirror 120mm ARGB
Kaina:
13,16 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Matmenys | 120 x 120 x 27 (H) mm |
| Medžiagos | PBT, kompiuteris |
| Svoris | 130 g |
| Ventiliatoriaus guolio tipas | Hidraulinis guolis |
| Ventiliatoriaus greitis | 1 200 aps./min ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus triukšmo lygis | 21,0 dB(A) ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus oro srautas | 55,2CFM ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus oro slėgis | 1,95 mmH2O ±10 % |
| Ventiliatoriaus gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Ventiliatoriaus jungties tipas | Ventiliatorius: 3 kontaktų |
| LED: 3 kontaktų (adresuojamas RGB) | |
| Nominali įtampa | Ventiliatorius: 12V DC |
| LED: 5V DC |
Zalman ZM-IF120 Infinity Mirror 120mm ARGB
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,16 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Matmenys | 120 x 120 x 27 (H) mm |
| Medžiagos | PBT, kompiuteris |
| Svoris | 130 g |
| Ventiliatoriaus guolio tipas | Hidraulinis guolis |
| Ventiliatoriaus greitis | 1 200 aps./min ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus triukšmo lygis | 21,0 dB(A) ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus oro srautas | 55,2CFM ±10 % |
| Maks. Ventiliatoriaus oro slėgis | 1,95 mmH2O ±10 % |
| Ventiliatoriaus gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Ventiliatoriaus jungties tipas | Ventiliatorius: 3 kontaktų |
| LED: 3 kontaktų (adresuojamas RGB) | |
| Nominali įtampa | Ventiliatorius: 12V DC |
| LED: 5V DC |
Products in same category
Grąžtas metalui HSS PRO 17,5 mm ,nutek.,
15,58 €
Thule 5470 Chasm Cargo Bin 25L with InLock Black
112,35 €
Nauja
Bicycle ROMET Vintage Classic 1.0 M, green ,L,
364,34 €
Nauja
AXAGON Aluminum high-speed USB-C 3.2 Gen 1 memory card reader, 3 slots - CRE-S3C
22,39 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas, 14x260-310 mm
10,18 €
MIKRO degiklių rinkinys „KEMPER"
17,71 €
Hama 00184192 Sea II Black
15,58 €
Nauja
Card reader flat smartcard-id-usb-c 1.3m cre-sm3tc axagon
11,42 €























