Zalman CNPS10X PERFORMA White ,ZE13525ASL,
Kaina:
62,12 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Modelis | CNPS10X PERFORMA BALTAS |
| Matmenys | 135 x 95 x 155(H)mm |
| Medžiagos | Grynas varis, grynas aliuminis |
| Svoris | 860g |
| Šilumos išsklaidymo sritis | 9,271㎠ |
| Šilumos vamzdis | 4 |
| TDP | 180W |
| Ventiliatoriaus matmenys | 135 x 135 x 25(H)mm |
| Ventiliatoriaus guolio tipas | EBR Guolis |
| Ventiliatoriaus greitis | 700~1,500 apsisukimų per minutę ±10% |
| Maks. Ventiliatoriaus triukšmo lygis | 27.0 dB(A)±10% |
| Maks. Ventiliatoriaus oro srautas | 75.16 kubinių pėdų per minutę |
| Maks. Ventiliatoriaus oro slėgis | 1.35mmH O |
| Ventiliatoriaus gyvenimo trukmė | 50,000 valandų |
| Ventiliatoriaus jungties tipas | 4-smeigtukas |
| Ventiliatoriaus valdymo metodas | PWM Kontrolė |
| Nominali įtampa | 12V DC |
| Nominali srovė | 0.2A |
| Energijos sąnaudos | 2.4W |
| Suderinamumas su lizdu | Intel : LGA 1700 / 2066 / 2011-V3 / 2011 / 1200 / 115X CPUs |
| AMD : AM4 CPUs |
Zalman CNPS10X PERFORMA White ,ZE13525ASL,
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
62,12 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Modelis | CNPS10X PERFORMA BALTAS |
| Matmenys | 135 x 95 x 155(H)mm |
| Medžiagos | Grynas varis, grynas aliuminis |
| Svoris | 860g |
| Šilumos išsklaidymo sritis | 9,271㎠ |
| Šilumos vamzdis | 4 |
| TDP | 180W |
| Ventiliatoriaus matmenys | 135 x 135 x 25(H)mm |
| Ventiliatoriaus guolio tipas | EBR Guolis |
| Ventiliatoriaus greitis | 700~1,500 apsisukimų per minutę ±10% |
| Maks. Ventiliatoriaus triukšmo lygis | 27.0 dB(A)±10% |
| Maks. Ventiliatoriaus oro srautas | 75.16 kubinių pėdų per minutę |
| Maks. Ventiliatoriaus oro slėgis | 1.35mmH O |
| Ventiliatoriaus gyvenimo trukmė | 50,000 valandų |
| Ventiliatoriaus jungties tipas | 4-smeigtukas |
| Ventiliatoriaus valdymo metodas | PWM Kontrolė |
| Nominali įtampa | 12V DC |
| Nominali srovė | 0.2A |
| Energijos sąnaudos | 2.4W |
| Suderinamumas su lizdu | Intel : LGA 1700 / 2066 / 2011-V3 / 2011 / 1200 / 115X CPUs |
| AMD : AM4 CPUs |
Products in same category
Samsung - BAR Plus - MUF-128BE3-APC - 128 GB - USB 3.1 - Silver
44,37 €
Atsuktuvas Stanley Fatmax plokščias 8x150 mm ,su blisteriu,
8,32 €
Nauja
Monitorius 34wr50qk-b lg 34"
275,73 €
Kodak Memory Magnetic Frame kit 5 sheets ,3510669,
9,15 €
Zelmer ZCK7018
29,97 €
Nauja
Power bank usb 10000mah qc3.0-yellow f10000 7332039 intenso
16,11 €
Apsauginė plėvelė, stipri 25 mikr. 4x5m 20kv-m.
7,34 €
Hama 00201518 Magnet Car Mobile Phone Holder for Dashboard, 360 Rotation Universal
15,57 €




















