Zalman ZM700-TXII MegaMax 700W,80Plus
Kaina:
56,24 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 200 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50/60 Hz |
| Įvesties srovė: | 6 A |
| Galios koeficientas: | 99 |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 22 A |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 630 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,5 A |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 22 A |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 6 W |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 15 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 52,5 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 3 A |
| Efektyvumas: | 87% |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Trumpasis jungimas, Minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 3 |
| CPU P4 jungtis (4 kontaktai): | 1 |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 4 |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 2 |
| Floppy įrenginio maitinimo jungtis: | 1 |
| Perdavimo laidu tipas: | Ne modulinis |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai): | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| ATX versija: | 2.31 |
| Sertifikatas 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Sertifikavimas: | KC, CE, CB, RoHS, EAC |
| Paskirtis: | PC |
| Aušinimo padengimo tipas: | FDB |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| Ventiliatoriaus greitis: | 2500 - 2500 RPM |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 10 - 45 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 150 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Svoris: | 1,79 kg |
| Aukštis: | 86 mm |
Zalman ZM700-TXII MegaMax 700W,80Plus
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
56,24 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 700 W |
| AC įėjimo įtampa: | 200 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50/60 Hz |
| Įvesties srovė: | 6 A |
| Galios koeficientas: | 99 |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 22 A |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 630 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,5 A |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 22 A |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 6 W |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 15 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 52,5 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 3 A |
| Efektyvumas: | 87% |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Trumpasis jungimas, Minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 3 |
| CPU P4 jungtis (4 kontaktai): | 1 |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 4 |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 2 |
| Floppy įrenginio maitinimo jungtis: | 1 |
| Perdavimo laidu tipas: | Ne modulinis |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai): | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| ATX versija: | 2.31 |
| Sertifikatas 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Sertifikavimas: | KC, CE, CB, RoHS, EAC |
| Paskirtis: | PC |
| Aušinimo padengimo tipas: | FDB |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| Ventiliatoriaus greitis: | 2500 - 2500 RPM |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 10 - 45 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 150 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Svoris: | 1,79 kg |
| Aukštis: | 86 mm |
Products in same category
Nauja
Helmet for children NUTCASE LITTLE NUTTY, Surfs Up Gloss MIPS XS
95,64 €
Grąžtas metalui HSS COBALT 5,5 mm
33,28 €
Kastuvėlis su plastikine rankena GOODLY
4,42 €
Zalman Alpha2 A36 360mm White
113,55 €
Nauja
Case-NZXT-ATX-micro ATX-Mini-ITX-EATX-Black-Midi Tower-PC-CM-H92FB-01
176,93 €
Emtec SSD 3.2Gen2 X205 1TB Portable
590,48 €
Nauja
Dashcam 105 degree 4k+1k-tft wifi s10 dahua
127,53 €
Nauja
LCD Monitor-LG-31.5 "-3840 x 2160 pixels-4K Ultra HD-Native aspect ratio 16:9-32U720A-B
317,70 €


























