Zalman ZM-F2 Plus,SF, 92mm, EBR Bearing, 1500RPM
Kaina:
5,88 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 9,2 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 77 g |
| Plotis: | 92 mm |
| Ilgis: | 25 mm |
| Aukštis: | 92 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Aušinimo padengimo tipas: | Long Life Bearing |
Zalman ZM-F2 Plus,SF, 92mm, EBR Bearing, 1500RPM
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
5,88 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 9,2 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris: | 77 g |
| Plotis: | 92 mm |
| Ilgis: | 25 mm |
| Aukštis: | 92 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Aušinimo padengimo tipas: | Long Life Bearing |
Products in same category
Prime3 APS61 Pulse
129,34 €
Nauja
Jata MOST1552
10,84 €
Spyruoklių komplektas 200 vnt.
10,64 €
Skardinių laikiklis RACINGline vežimėliams, KS Tools
58,13 €
Poroloninis volelis 100 mm.
1,82 €
Karūnėlė „IRWIN" BI-METAL 29 mm
10,70 €
SPECIALIST+ neilona siksna, melna, 4.8 x 380 mm, 100 gab.
6,87 €
Pirštinės Mechanix The Original Covert 55 juodos XL dydis. Velcro, dirbtinė oda, TrekDry
37,90 €























