Zalman ZM-F3,SF, 120mm, EBR Bearing, 1200RPM
Kaina:
8,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Rankovinis guolis |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Svoris: | 125 g |
| Ilgis: | 120 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Aušinimo padengimo tipas: | Long Life Bearing |
Zalman ZM-F3,SF, 120mm, EBR Bearing, 1200RPM
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
8,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Rankovinis guolis |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 50000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Svoris: | 125 g |
| Ilgis: | 120 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Aušinimo padengimo tipas: | Long Life Bearing |
Products in same category
Jungiklis, 250 V, 10 A
0,68 €
Media-Tech MT1260 Red Core MX60
30,31 €
Nauja
Cable usb2.0 to lightning-1m black lanbf vention
4,20 €
Nauja
Memory drive flash usb3.2-512gb dtxg2-512gb kingston
63,10 €
Tracer 46890 Officer 17
29,78 €
Denver PSP-43 3x Print Sticker Rolls
8,39 €
Alyva varikliui SYNPOWER XL-III C3 5W30 4L, Valvoline
75,40 €
Nauja
Net card pcie 25gbe qp sfp28-broadcom 57504 540-bddb dell
455,27 €





















