Zalman ZM-F3 FDB,SF, 120mm, FDB Bearing, 1200RPM
Kaina:
8,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 150000 h |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Ilgis: | 120 mm |
| Svoris: | 100 g |
Zalman ZM-F3 FDB,SF, 120mm, FDB Bearing, 1200RPM
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
8,69 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | Nepalaikomas |
| Procesorių suderinamumas: | Nepalaikomas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (mažas greitis): | 20 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 23 dB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 150000 h |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Juoda, Permatomas |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa: | 12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Ilgis: | 120 mm |
| Svoris: | 100 g |
Products in same category
Nauja
Ski gloves REX Lahti ,L,
19,83 €
Savilces 3,6x300 mm 100gb baltas
3,01 €
Nauja
Memory sdxc 128gb uhs-i-sdsdunb-128g-gn6in sandisk
45,40 €
Nauja
Wrl camera 4mp bullet kit-kit-bf4ca-0210b-m0508 dahua
81,31 €
Beper P102ACP010
30,10 €
Nauja
Keyboard wrl q6 ultra-black q6u-m4 keychron
276,39 €
Nauja
Mouse usb optical wrl x2a-es size2 black px2aes21 pulsar
136,65 €
Nauja
Dumbbell TUNTURI Dumbbellset 10kg, 1 bar
35,84 €






















