Zalman M2 Mini ITX Gray
Kaina:
97,09 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Forma: | „Mini Tower" |
| Tipas: | PC |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius: | Mini-ITX |
| Medžiaga: | Akrilas, Aliuminis, Plienas |
| Plėtimosi angų skaičius: | 2 |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius: | 2 |
| Šoninis langas: | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius: | 2 |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės): | Ne |
| LED indikatoriai: | Energija |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas: | Taip |
| Tinka: | Žaidimams |
| Atstatymo mygtukas: | Ne |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis: | 6 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis: | 29,5 cm |
| RGB valdymo mygtukas: | Ne |
| Maksimalus PSU ilgis: | 13 cm |
| Transportavimo ratukai: | Ne |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis: | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta: | Priekis |
| Maitinimo šaltinių skaičius: | 1 |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai: | SFX |
| Ryšys | |
| USB 3.1 (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius: | 1 |
| Audio įėjimas: | Ne |
| Audio išeiga: | Ne |
| Aušinimas | |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius: | 1 |
| Įrengti viršutiniai ventiliatoriai: | 1x 80 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys: | 80 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis: | 2.5" |
| Palaikomų kietūjų diskų skaičius: | 2 |
| SSD formos koeficientas: | 2.5" |
| HDD / SSD jungtinis rėmas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 150 mm |
| Ilgis: | 328 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Svoris: | 3,1 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai: | PCIe |
| Kitos savybės | |
| I/O portai: | 1 x USB3.0, 1 x USB3.1 Gen2 Type-C, Power Button(LED) |
Zalman M2 Mini ITX Gray
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
97,09 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Forma: | „Mini Tower" |
| Tipas: | PC |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius: | Mini-ITX |
| Medžiaga: | Akrilas, Aliuminis, Plienas |
| Plėtimosi angų skaičius: | 2 |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius: | 2 |
| Šoninis langas: | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius: | 2 |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės): | Ne |
| LED indikatoriai: | Energija |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas: | Taip |
| Tinka: | Žaidimams |
| Atstatymo mygtukas: | Ne |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis: | 6 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis: | 29,5 cm |
| RGB valdymo mygtukas: | Ne |
| Maksimalus PSU ilgis: | 13 cm |
| Transportavimo ratukai: | Ne |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis: | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta: | Priekis |
| Maitinimo šaltinių skaičius: | 1 |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai: | SFX |
| Ryšys | |
| USB 3.1 (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius: | 1 |
| Audio įėjimas: | Ne |
| Audio išeiga: | Ne |
| Aušinimas | |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius: | 1 |
| Įrengti viršutiniai ventiliatoriai: | 1x 80 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys: | 80 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis: | 2.5" |
| Palaikomų kietūjų diskų skaičius: | 2 |
| SSD formos koeficientas: | 2.5" |
| HDD / SSD jungtinis rėmas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 150 mm |
| Ilgis: | 328 mm |
| Aukštis: | 235 mm |
| Svoris: | 3,1 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai: | PCIe |
| Kitos savybės | |
| I/O portai: | 1 x USB3.0, 1 x USB3.1 Gen2 Type-C, Power Button(LED) |
Products in same category
Jata FR326E 1L
50,06 €
Grandiklis Kubala 40 mm.
4,73 €
Nauja
Belt Tunturi Arm Blaster
26,95 €
Kabės laidams, 5000 vnt,10mm,baltos 28-10, Rapid
25,97 €
Rankinė pompa vamzdyno testavimui RP 50-S, 0-60 bar, Rothenberger
466,90 €
White Shark TALISMAN-B Gaming Chair Black
220,56 €
Tellur Cover Silicone for iPhone 7 Plus black edges
5,64 €
Plastikinė tara gipsui maišyti 1,5 l
3,27 €
























