Zalman ZM750-ARX 750W 80Plus Platinum
Kaina:
148,10 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 750 W |
| AC įėjimo įtampa: | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| Kompleksinė galia (+3,3 V): | 120 W |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 744 W |
| Kompleksinė galia (+5V): | 120 W |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 3,6 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 22 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 2,5 A |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 12,5 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 62 A |
| Efektyvumas: | 94% |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,3 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 25 A |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus nuolatinę srovę, Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo, Trumpasis jungimas, Minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 6 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis: | 60 cm |
| Floppy diskelio disko jungtis: | Taip |
| CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai): | Taip |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 4 |
| PCI „Express" galia kabelio ilgis: | 55 cm |
| CPU maitinimo laido ilgis: | 70 cm |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 12 |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai): | Taip |
| Perdavimo laidu tipas: | Modulinė |
| Veikimo charakteristikos | |
| Sertifikatas 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Sertifikavimas: | UL, FCC, CB, CE, EAC, KC, WEEE |
| Paskirtis: | PC |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 13,5 cm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T): | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 180 mm |
| Plotis: | 150 mm |
| Svoris: | 2,9 kg |
| Aukštis: | 86 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pridėti kabeliai: | AC |
| Pridedamas kabelių laikymo krepšys: | Taip |
| Diržų skaičius: | 5 |
| Kitos savybės | |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridedami kabelių tvirtinimo dirželiai: | Taip |
| Instrukcija: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM750-ARX 750W 80Plus Platinum
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
148,10 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 750 W |
| AC įėjimo įtampa: | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50 - 60 Hz |
| Kompleksinė galia (+3,3 V): | 120 W |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 744 W |
| Kompleksinė galia (+5V): | 120 W |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 3,6 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 22 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 2,5 A |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 12,5 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 62 A |
| Efektyvumas: | 94% |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,3 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 25 A |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus nuolatinę srovę, Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo, Trumpasis jungimas, Minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 6 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis: | 60 cm |
| Floppy diskelio disko jungtis: | Taip |
| CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai): | Taip |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 4 |
| PCI „Express" galia kabelio ilgis: | 55 cm |
| CPU maitinimo laido ilgis: | 70 cm |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 12 |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai): | Taip |
| Perdavimo laidu tipas: | Modulinė |
| Veikimo charakteristikos | |
| Sertifikatas 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Sertifikavimas: | UL, FCC, CB, CE, EAC, KC, WEEE |
| Paskirtis: | PC |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 13,5 cm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T): | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 180 mm |
| Plotis: | 150 mm |
| Svoris: | 2,9 kg |
| Aukštis: | 86 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pridėti kabeliai: | AC |
| Pridedamas kabelių laikymo krepšys: | Taip |
| Diržų skaičius: | 5 |
| Kitos savybės | |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridedami kabelių tvirtinimo dirželiai: | Taip |
| Instrukcija: | Taip |
Products in same category
Raktas vamzdžiams Rothenberger, 300 mm
53,07 €
Petra PT2002V4SILVERVDEEU7 Nutrimax 1000W silver
90,87 €
Nauja
Case fan 120mm p12 pro-acfan00305a arctic
8,18 €
Fischer medsraigtis FPF-ST P 6,0x40 A2, 200 vnt.
47,67 €
Nauja
Krepšys nešiojamam kompiuteriui BOLOGNA 16" ECO BLACK
28,13 €
Paladone Harry Potter Hedwig Light
27,85 €
Paladone Harry Potter Metal Water Bottle
26,66 €
Sbox RC-01400 Universal Remote Control
8,32 €

























