Zalman ZM500-LXII 500W, Active PFC, 85%
Kaina:
60,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 500 W |
| AC įėjimo įtampa: | 200 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50/60 Hz |
| Įvesties srovė: | 5 A |
| Galios koeficientas: | 99 |
| Kompleksinė galia (+3,3 V): | 110 W |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 456 W |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 3,6 W |
| Kompleksinė galia (+5V): | 110 W |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 12,5 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 2,5 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 14 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 38 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,3 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 16 A |
| Efektyvumas: | 85% |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo, Trumpasis jungimas |
| Ryšys | |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 3 |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 6 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis: | 50 cm |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 2 |
| CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai): | Taip |
| SATA maitinimo kabelio ilgis: | 450 mm |
| EPS maitinimo jungtis (4 + 4 kontaktai): | Taip |
| Periferinio („Molex") maitinimo kabelio ilgis: | 450 mm |
| PCI „Express" jungtis: | Taip |
| Perdavimo laidu tipas: | Ne modulinis |
| PCI „Express" galia kabelio ilgis: | 50 cm |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| CPU maitinimo laido ilgis: | 60 cm |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Paskirtis: | PC |
| Sertifikavimas: | CB, CE, KC, CCC, RoHS |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T): | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 150 mm |
| Aukštis: | 86 mm |
| Svoris: | 1,94 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 270 mm |
| Paketo svoris: | 1,98 kg |
| Pridėti kabeliai: | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Pakuotės plotis: | 180 mm |
| Pakuotės aukštis: | 100 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM500-LXII 500W, Active PFC, 85%
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
60,14 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Bendroji galia: | 500 W |
| AC įėjimo įtampa: | 200 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis: | 50/60 Hz |
| Įvesties srovė: | 5 A |
| Galios koeficientas: | 99 |
| Kompleksinė galia (+3,3 V): | 110 W |
| Galios koeficiento pataisos (PFC) tipas: | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (+12 V): | 456 W |
| Kompleksinė galia (–12 V): | 3,6 W |
| Kompleksinė galia (+5V): | 110 W |
| Kompleksinė galia (+5 VSB): | 12,5 W |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 VSB): | 2,5 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 V): | 14 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 V): | 38 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 V): | 0,3 A |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 V): | 16 A |
| Efektyvumas: | 85% |
| Maitinimo apsaugos ypatybės: | Viršijus galią, Apsauga nuo per didelės įtampos, Apsauga nuo perkaitimo, Trumpasis jungimas |
| Ryšys | |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin): | 3 |
| SATA elektros jungčių skaičius: | 6 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis: | 50 cm |
| PCI „Express" maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai): | 2 |
| CPU maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai): | Taip |
| SATA maitinimo kabelio ilgis: | 450 mm |
| EPS maitinimo jungtis (4 + 4 kontaktai): | Taip |
| Periferinio („Molex") maitinimo kabelio ilgis: | 450 mm |
| PCI „Express" jungtis: | Taip |
| Perdavimo laidu tipas: | Ne modulinis |
| PCI „Express" galia kabelio ilgis: | 50 cm |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis: | 20+4 pin ATX |
| CPU maitinimo laido ilgis: | 60 cm |
| ATX maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai): | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Paskirtis: | PC |
| Sertifikavimas: | CB, CE, KC, CCC, RoHS |
| Maitinimo bloko (PSU) formos koeficientas: | ATX |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Aušinimo tipas: | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta: | Viršus |
| On/off mygtukas: | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T): | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas: | 5 - 95% |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 150 mm |
| Aukštis: | 86 mm |
| Svoris: | 1,94 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės gylis: | 270 mm |
| Paketo svoris: | 1,98 kg |
| Pridėti kabeliai: | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Pakuotės plotis: | 180 mm |
| Pakuotės aukštis: | 100 mm |
Products in same category
Kabės „Rapid" 12-16, 5000 vnt.
11,42 €
Nauja
Vacuum Cleaner Accessory-ROBOROCK-Rubber Main Brush Cover-Light Grey-For Qrevo-Qrevo MaxV-Qrevo S-Qrevo Pro-Qrevo Plus-8.02.0241
11,05 €
Nauja
Jata JVVM3027
44,48 €
Beper P203TER350
21,67 €
Prispaudžiamas šlif. lap. P24 3 vnt.
2,86 €
EPG S220 208L, Valvoline
3 168,25 €
Sbox EP-003BL Blue
2,77 €
Gręžimo karūna HSS 32x30 mm. EUROBOOR
46,81 €






















