Zalman ZM-STC7 Thermal Compound, 7.2W-mK, 4.0g
Kaina:
7,67 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 7,2 W/m·K |
| Tankis: | 2,6 g/cm3 |
| Sudedamasis ingredientas: | Cinko oksidas, Silikonas |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 220 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 117,4 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Plastikinis maišas su skyle rankenai |
Zalman ZM-STC7 Thermal Compound, 7.2W-mK, 4.0g
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
7,67 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 7,2 W/m·K |
| Tankis: | 2,6 g/cm3 |
| Sudedamasis ingredientas: | Cinko oksidas, Silikonas |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 220 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 117,4 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Plastikinis maišas su skyle rankenai |
Products in same category
Nauja
I-o adapter dp to hdmi-m-f cac-2070 club3d
22,16 €
Galvutė 1-4, 12 mm
1,16 €
Nauja
Fan table cepheus-cop001102 stylies
132,04 €
Figūriņa ninja shouts donatello tmnt
27,37 €
Nauja
Graphics Card-PALIT-NVIDIA GeForce RTX 5070-12 GB-GDDR7-192 bit-PCIE 5.0 16x-Triple slot Fansink-NE75070S19K9-GB2050S
742,83 €
Nauja
ForMe FKG-488 Cordless Electric Kettle 1,8 L
27,48 €
Sbox HDMI F.- HDMI M 180 AD.HDMI-180
2,77 €
Subsonic Superdrive SV 250-S Driving Wheel Blue Edition
59,29 €























