Zalman ZM-STC9 Thermal Compound, 9.1W-mK, 4.0g
Kaina:
12,34 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 9,1 W/m·K |
| Tankis: | 2,7 g/cm3 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 250 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Garsumas: | 4 ml |
| Plotis: | 117 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 168 mm |
| Pakuotės gylis: | 93 mm |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
| Paketo svoris: | 28 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 35,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 33 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 21,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 4,4 kg |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 120 vnt |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-STC9 Thermal Compound, 9.1W-mK, 4.0g
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
12,34 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 9,1 W/m·K |
| Tankis: | 2,7 g/cm3 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 250 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Garsumas: | 4 ml |
| Plotis: | 117 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 168 mm |
| Pakuotės gylis: | 93 mm |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
| Paketo svoris: | 28 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžės plotis: | 35,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės ilgis: | 33 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės aukštis: | 21,5 cm |
| Pagrindinės kartono dėžės svoris: | 4,4 kg |
| Kiekis pagrindinėje kartono dėžėje: | 120 vnt |
Products in same category
Maišytuvas dažams 115x590 mm. HEX tvirtinimas
12,50 €
Nauja
Switch-TP-LINK-TL-SG1210PP-9x10Base-T - 100Base-TX - 1000Base-T-1x10-100-1000BASE-T-SFP combo-PoE+ ports 6-TL-SG1210PP
136,00 €
Magnetinis gulsčiukas Kapro SPIRIT 60cm
18,08 €
Jata R22X6 Plastic roll refill
14,62 €
Jata HACC4554
10,58 €
Nauja
Coffee maker-hd7432-20 philips
35,40 €
Hama 00054253 DIR1570CBT Digital Radio
288,95 €
Nauja
Cable usb-c to usb-c 3m-m-m cac-1513 club3d
17,71 €

























