Zalman X3 BLACK ATX, ARGB fan x4, T-G
Kaina:
116,84 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Forma: | „Midi Tower" |
| Tipas: | PC |
| Medžiaga: | Plienas |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius: | ATX, „micro ATX", Mini-ITX |
| 3,5" lizdų skaičius: | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 2,5" lizdų skaičius: | 4 |
| Šoninis langas: | Taip |
| Plėtimosi angų skaičius: | 7 |
| Iliuminacija: | Taip |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės): | Taip |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Geresnis kabelio valdymas: | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas: | Taip |
| Apšvietimo vieta: | Dėklo ventiliatoriai, Priekis |
| Atstatymo mygtukas: | Taip |
| Dulkių filtras: | Taip |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis: | 17,5 cm |
| Maksimalus PSU ilgis: | 18 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis: | 35 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis: | Ne |
| Ryšys | |
| Audio įėjimas: | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis: | 2 |
| Audio išeiga: | Taip |
| USB 3.0 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius: | 2 |
| Aušinimas | |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai: | 1x 120 mm |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai: | 3x 120 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys: | 120,140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius: | 1 |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių: | 3 |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius: | 2 |
| Liquid cooling capability: | Taip |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai: | 120 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo: | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai: | 120,240,280,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis: | 2.5,3.5" |
| HDD / SSD jungtinis rėmas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 210 mm |
| Ilgis: | 430 mm |
| Aukštis: | 459 mm |
| Svoris: | 9,1 kg |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman X3 BLACK ATX, ARGB fan x4, T-G
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
116,84 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Forma: | „Midi Tower" |
| Tipas: | PC |
| Medžiaga: | Plienas |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius: | ATX, „micro ATX", Mini-ITX |
| 3,5" lizdų skaičius: | 3 |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 2,5" lizdų skaičius: | 4 |
| Šoninis langas: | Taip |
| Plėtimosi angų skaičius: | 7 |
| Iliuminacija: | Taip |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės): | Taip |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Geresnis kabelio valdymas: | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas: | Taip |
| Apšvietimo vieta: | Dėklo ventiliatoriai, Priekis |
| Atstatymo mygtukas: | Taip |
| Dulkių filtras: | Taip |
| Didžiausias CPU vėsintuvo aukštis: | 17,5 cm |
| Maksimalus PSU ilgis: | 18 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis: | 35 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis: | Ne |
| Ryšys | |
| Audio įėjimas: | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis: | 2 |
| Audio išeiga: | Taip |
| USB 3.0 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius: | 2 |
| Aušinimas | |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys: | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai: | 1x 120 mm |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai: | 3x 120 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys: | 120,140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius: | 1 |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių: | 3 |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius: | 2 |
| Liquid cooling capability: | Taip |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai: | 120 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo: | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai: | 120,240,280,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis: | 2.5,3.5" |
| HDD / SSD jungtinis rėmas: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 210 mm |
| Ilgis: | 430 mm |
| Aukštis: | 459 mm |
| Svoris: | 9,1 kg |
Products in same category
MAN&WOOD case for Galaxy Note 20 terra black
13,67 €
Nauja
Baby sled STIGA Cruiser black
33,59 €
Nauja
SSD-SANDISK-1200xTBW rating-MTBF 1750000 h-Read speed 14900 MB-s-Write speed 14000 MB-s-NVMe Yes-PCI Express 5.0-M.2-2000
863,23 €
Nauja
Patch cable cat.8 sftp-5m black ikabj vention
10,06 €
Nauja
Mouse usb optical wrl md105-vt-gn 90xb0ah0-bmu010 asus
27,36 €
SPECIALIST+ freza FORSTNER, 40 x 90mm
7,05 €
Zelmer ZKR2000 Stand Mixer Super Silent
213,40 €
Nauja
Women's bike LIV Tempt 2 29" Ocean Wave ,S,
766,97 €




















