Zalman ZM-RFD120A 120mm, ARGB, 5V 3-Pin
Kaina:
12,03 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 25,6 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 34,34 cfm |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 40000 h |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Hidraulinis |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3 jungčių |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Nominali srovė: | 0,15 A |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Maksimali srovė: | 0,8 A |
| Paleidimo įtampa: | 5 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Ilgis: | 124 mm |
| Svoris: | 160 g |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 120 x 124 x 25 mm |
| Ventiliatoriaus storis: | 2,5 cm |
| Ventiliatoriaus svoris: | 160 g |
| Kabelio ilgis: | 580 m |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 173 mm |
| Paketo svoris: | 240 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Pakuotės tipas: | Pakabinama dėžutė |
| Pridėti kabeliai: | Keturių kontaktų |
| Pridedama terminė pagalvėlė: | Ne |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-RFD120A 120mm, ARGB, 5V 3-Pin
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
12,03 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 25,6 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 34,34 cfm |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 40000 h |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Hidraulinis |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Apšvietimo spalva: | Daugybė |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3 jungčių |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Nominali srovė: | 0,15 A |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Maksimali srovė: | 0,8 A |
| Paleidimo įtampa: | 5 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis: | 25 mm |
| Plotis: | 120 mm |
| Ilgis: | 124 mm |
| Svoris: | 160 g |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 120 x 124 x 25 mm |
| Ventiliatoriaus storis: | 2,5 cm |
| Ventiliatoriaus svoris: | 160 g |
| Kabelio ilgis: | 580 m |
| Pakuotės plotis: | 140 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 173 mm |
| Paketo svoris: | 240 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Pakuotės tipas: | Pakabinama dėžutė |
| Pridėti kabeliai: | Keturių kontaktų |
| Pridedama terminė pagalvėlė: | Ne |
Products in same category
Denver MDA-285
106,24 €
Savilces 3,6x300 mm 100gb ZAĻAS
3,01 €
SPECIALIST+ SDS MAX grąžtas, 18x200-340
38,90 €
Nauja
Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9255-30
107,18 €
Hama 00188206 Tube 3.0 Black
29,77 €
Nauja
Neomounts Floor stand - FL15-650WH1 Tablet floor stand - Adjustable Height, Rotate, Tilt - 9.7-11 " - White
205,49 €
Emtec USB2.0 C410 32GB Blue
13,36 €
Nauja
Helmet LIMAR Scrambler, Blue Black 21 ,L,
39,54 €
























