Zalman ZM-STC8 Thermal Compound, 8.3W-mK, 1.5g
Kaina:
4,74 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 8,3 W/m·K |
| Sudedamasis ingredientas: | Aliuminio oksidas, Cinko oksidas, Silikonas |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 350-480 Pa.s |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | -40 - 200 °C |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 66 mm |
| Ilgis: | 19 mm |
| Aukštis: | 12 mm |
| Svoris: | 1,5 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 40 mm |
| Pakuotės tipas: | Plastikinis maišas su skyle rankenai |
| Pakuotės gylis: | 110 mm |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-STC8 Thermal Compound, 8.3W-mK, 1.5g
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
4,74 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 8,3 W/m·K |
| Sudedamasis ingredientas: | Aliuminio oksidas, Cinko oksidas, Silikonas |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Klampumo pastaba: | 350-480 Pa.s |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | -40 - 200 °C |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 66 mm |
| Ilgis: | 19 mm |
| Aukštis: | 12 mm |
| Svoris: | 1,5 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 40 mm |
| Pakuotės tipas: | Plastikinis maišas su skyle rankenai |
| Pakuotės gylis: | 110 mm |
| Pakuotės aukštis: | 20 mm |
Products in same category
Nauja
Net camera 3mp ir dome-vigi c230,2.8mm, tp-link
68,59 €
Jata HOLL2224
65,05 €
Vielinė šlifavimo taurė, tiesios vielos ,100 mm, M14, SPECIALIST+
7,33 €
SPECIALIST+ SDS+ grąžtas, 12x400-450 mm
12,87 €
Gulsčiukas mūrinink. SHARK 60 cm
44,09 €
Nauja
Tv set acc shelf mobile stand-black apt1881-b onkron
32,36 €
Tellur Data Cable USB to Type-C LED Nylon Braided 1.2m Black
8,28 €
Nauja
Bottle holder GIANT AIRWAY SPORT Matt Black-Gloss Orange, matte black-glossy orange
9,56 €

























