Zalman ZM-SF140 140mm, ARGB, 5V 3-Pin, FDB
Kaina:
11,19 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius: | 9 |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Sertifikavimas: | CE |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Energijos valdymas | |
| Nominali srovė: | 0,3 A |
| Įtampa: | 5-12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 215 g |
| Svoris: | 130 g |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Kabelio ilgis: | 0,7 m |
| Aukštis: | 26 mm |
| Pakuotės plotis: | 160 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 218 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Pakuotės tipas: | Pakabinama dėžutė |
Preces tajā paša kategorijā
Zalman ZM-SF140 140mm, ARGB, 5V 3-Pin, FDB
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
11,19 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Kompiuterio korpusui |
| Tipas: | Ventiliatorius |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF): | 100000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius: | 9 |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Sertifikavimas: | CE |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Energijos valdymas | |
| Nominali srovė: | 0,3 A |
| Įtampa: | 5-12 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 140 mm |
| Paketo svoris: | 215 g |
| Svoris: | 130 g |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Kabelio ilgis: | 0,7 m |
| Aukštis: | 26 mm |
| Pakuotės plotis: | 160 mm |
| Pakuotės gylis: | 32 mm |
| Pakuotės aukštis: | 218 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Varžtų skaičius: | 4 |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Pakuotės tipas: | Pakabinama dėžutė |
Products in same category
iKins case for Samsung Galaxy Note 20 Ultra lovely cherry blossom
21,34 €
Nauja
SafeStream Multi-WAN VPN Router - TL-ER605 - 802.1q - 10-100-1000 Mbit-s - Ethernet LAN ,RJ-45, ports 1 Fixed Gigabit LAN Port -
70,19 €
Nauja
Elliptical trainer CHRISTOPEIT AX 8000 ,compatible with heart rate monitor,
472,57 €
Nauja
AXAGON - RVH-VGN, HDMI - VGA Reduction Adapter - 0.15 m
9,98 €
Dinamometrinis raktas, komplektas ERGOTORQUE 1-2´´ 20-200Nm, KS Tools
277,03 €
AGFA Digital Film Scanner AFS100
109,12 €
Nauja
Ratas tõukerattale Union Spider Pro Scooter Wheel 110mm Blue-Black
22,05 €
Nauja
Cable hdmi 5m-aacbj vention
7,80 €

























