Zalman CNPS20X 140mm ARGB x2
Kaina:
66,07 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Procesorių suderinamumas: | AMD A, AMD Ryzen, „Intel® Celeron®", Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, „Intel® Pentium®" |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,1 mmH2O |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | -40 - 105 °C |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Aliuminis, Juoda |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 6 |
| Sertifikavimas: | CE |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Nominali srovė: | 0,28 A |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 300 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 140 mm |
| Aukštis: | 165 mm |
| Plotis: | 170 mm |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Varžtų skaičius: | 8 |
| Kitos savybės | |
| Terminis tepalas: | Taip |
| Ventiliatoriaus nurodyta įtampa: | 5 - 12 V |
Zalman CNPS20X 140mm ARGB x2
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
66,07 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Procesorių suderinamumas: | AMD A, AMD Ryzen, „Intel® Celeron®", Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, „Intel® Pentium®" |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 14 cm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 29 dB |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1500 RPM |
| Didžiausias oro srautas: | 61 cfm |
| Didžiausias oro slėgis: | 1,1 mmH2O |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT): | -40 - 105 °C |
| Konstrukcija | |
| Ventiliatorių skaičius: | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Produkto spalva: | Aliuminis, Juoda |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis |
| Ventiliatoriaus jungtis: | 3-pin + 4-pin |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 6 |
| Sertifikavimas: | CE |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Nominali srovė: | 0,28 A |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 300 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis: | 140 mm |
| Aukštis: | 165 mm |
| Plotis: | 170 mm |
| Ventiliatoriaus matmenys (plotis x gylis x aukštis): | 140 x 140 x 26 mm |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys: | Taip |
| Pridėti sraigtai: | Taip |
| Varžtų skaičius: | 8 |
| Kitos savybės | |
| Terminis tepalas: | Taip |
| Ventiliatoriaus nurodyta įtampa: | 5 - 12 V |
Products in same category
Nauja
Cable usb-c to hdmi 2m-a-cm-hdmim-02 gembird
10,91 €
Pjūklas „IRWIN" 880 PLUS 500 mm
13,56 €
Nauja
Speaker 2.1 gxt 629 tytan rgb-22944 trust
159,70 €
Nauja
LCD Monitor-DAHUA-DHI-LM24-B201S-23.8"-Business-Panel IPS-1920x1080-16:9-100Hz-4 ms-Speakers-Colour Black-LM24-B201S
83,64 €
Staklės diskinio pjovimo TS310 230V, Scheppach
710,25 €
Maišytuvas mišiniams 110x500 mm. HEX tvirtinimas
8,28 €
Beper P102FRU500
37,30 €
Jata HVIN2201
29,48 €
























