Zalman CNPS10X OPTIMA II White RGB 120mm
Kaina:
41,50 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 27 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 61,52 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Hidraulinis |
| Konstrukcija | |
| Radiatoriaus medžiaga: | Aliuminio |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis, Plastikas |
| Produkto spalva: | Balta |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 4 |
| Pagrindo plokštės medžiaga: | Varis |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 180 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 132 mm |
| Ilgis: | 85 mm |
| Aukštis: | 158 mm |
| Svoris: | 740 g |
Zalman CNPS10X OPTIMA II White RGB 120mm
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
41,50 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinka: | Procesorius |
| Tipas: | Aušintuvas |
| Ventiliatoriaus skersmuo: | 12 cm |
| Palaikomi procesoriaus lizdai: | LGA 1150 (H3 lizdas), LGA 1151 (H4 lizdas), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Lizdas AM3, Socket AM3+, AM4 lizdas, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Sukimosi greitis (min.): | 800 RPM |
| Sukimosi greitis (maks.): | 1200 RPM |
| Triukšmo lygis (didelis greitis): | 27 dB |
| Didžiausias oro srautas: | 61,52 cfm |
| Impulsų pločio moduliacijos (PWM) palaikymas: | Taip |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Ventiliatoriaus laikiklio tipas: | Hidraulinis |
| Konstrukcija | |
| Radiatoriaus medžiaga: | Aliuminio |
| Ventiliatorių skaičius: | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Medžiaga: | Aliuminis, Varis, Plastikas |
| Produkto spalva: | Balta |
| Apšvietimo LED: | Taip |
| Šilumos vamzdžių skaičius: | 4 |
| Pagrindo plokštės medžiaga: | Varis |
| Apšvietimo spalva: | Raudona / žalia / mėlyna |
| Energijos valdymas | |
| Nominalioji įtampa: | 12 V |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP): | 180 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 132 mm |
| Ilgis: | 85 mm |
| Aukštis: | 158 mm |
| Svoris: | 740 g |
Products in same category
Nauja
Memory dimm 8gb pc25600 ddr4-gr3200d464l22s-8g goodram
113,00 €
DuoXpand kaištis su varžtu 8x80 T, 4 vnt.
7,74 €
Maišytuvas 160x600 mm. M14
14,73 €
Optinis nivelyras OLS 26 komplektas, Stabila
426,20 €
Nauja
Pet water fountain pure 3 w03-wrl cl-wb-01 catlink
78,20 €
SPECIALIST+ līmeņrādis MAGNET, 60 cm
16,60 €
Nauja
Notebook-LENOVO-IdeaPad-IdeaPad Slim 3 15IRH10-CPU Intel CoreT i7-i7-13620H-15.3 "-1920 x 1200 pixels-RAM 16 GB-DDR5-SDRAM-SSD
768,51 €
Grąžtas metalui DIN340 9,0 x 110-170 mm
20,70 €























