Zalman Reserator5 Z24 Black ,ZE1225ASHx2,
Kaina:
105,19 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Modelis | Reserator5 Z24 (juoda) |
| Siurblys ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 82 (ilgis) x 82 (plotis) x 40 (aukštis) mm |
| Medžiagos | PPS, kompiuteris, grynas varis, grynas aliuminis |
| Greitis | 1000–2100 aps./min |
| Guolio tipas | Keraminis guolis |
| Vandens srautas | Min. 0,7 l/min Maks. 0,85l/min |
| Nominali įtampa | 12V |
| Nominali srovė | 0.35A |
| Energijos sąnaudos | 4.2W |
| Radiatorius ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 120 x 278 x 27(H)mm |
| Medžiagos | Grynas aliuminis |
| Ventiliatorius ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 120 mm |
| Guolio tipas | EBR guolis |
| Greitis | 800–2000 aps./min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37dB(A) |
| Maks. Oro slėgis | 2.92mmH O |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Jungties tipas | 4 Smeigtukas |
| Kontrolės metodas | PWM valdymas |
| Nominali įtampa | 12V |
| Nominali srovė | 0.35A |
| Energijos sąnaudos | 4.2W |
| Terminis junginys | ZM-STC8 |
| Suderinamumas su lizdu | Intel : LGA1700/1200/115X/2011/2011-V3/2066 |
| AMD : AM4/AM3+/AM3/FM2+/FM2 |
Zalman Reserator5 Z24 Black ,ZE1225ASHx2,
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
105,19 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Modelis | Reserator5 Z24 (juoda) |
| Siurblys ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 82 (ilgis) x 82 (plotis) x 40 (aukštis) mm |
| Medžiagos | PPS, kompiuteris, grynas varis, grynas aliuminis |
| Greitis | 1000–2100 aps./min |
| Guolio tipas | Keraminis guolis |
| Vandens srautas | Min. 0,7 l/min Maks. 0,85l/min |
| Nominali įtampa | 12V |
| Nominali srovė | 0.35A |
| Energijos sąnaudos | 4.2W |
| Radiatorius ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 120 x 278 x 27(H)mm |
| Medžiagos | Grynas aliuminis |
| Ventiliatorius ▼ | ---------------------------------------- |
| Matmenys | 120 mm |
| Guolio tipas | EBR guolis |
| Greitis | 800–2000 aps./min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37dB(A) |
| Maks. Oro slėgis | 2.92mmH O |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Jungties tipas | 4 Smeigtukas |
| Kontrolės metodas | PWM valdymas |
| Nominali įtampa | 12V |
| Nominali srovė | 0.35A |
| Energijos sąnaudos | 4.2W |
| Terminis junginys | ZM-STC8 |
| Suderinamumas su lizdu | Intel : LGA1700/1200/115X/2011/2011-V3/2066 |
| AMD : AM4/AM3+/AM3/FM2+/FM2 |
Products in same category
Gręžimo karūna su kietmetaliais 38 mm, DeWALT
21,94 €
Nauja
Power Supply-XILENCE-400 Watts-PFC Passive-XN051
31,59 €
Lyginimo lotas AL2L-2G 200cm, Stabila
86,35 €
Beper P207ILI500
22,39 €
Jata R266 2 small fring pan for AC266
44,50 €
Jata JECA2300
135,28 €
Peilis INOX 5000
6,27 €
Nauja
Frame ear Union GH-144
13,10 €
























