Jata BT797-1300W
EAN 8421078034698 Kategorija Mix Prekės ženklas JATA
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
Stiklinis indelis 1,5 L.
2 greičiai + impulsas.
Nerūdijančio plieno korpusas.
Nerūdijančio plieno dantytuvas.
Ledo trupinimas.
Homologuota saugos sistema.
Milimetrinis nuimamas indas.
Indikatoriaus lemputė.
Įtampa 230 V.
Galia 1.000 W.
Preces tajā paša kategorijā
Mix
Akumuliatorinės vejos ir gyvatvorių žirklės C-HTGS200-X SET S, Scheppach
Mix
Tellur Data Cable USB to Lightning 2.4A 100cm Black
Raktas vamzdžiams Rothenberger, 300 mm
Severin HM 3820 White
Sandberg 441-57 USB-C 20W Charger + USB-C to Lightning cable, 1M
MAN&WOOD case for iPhone 7-8 koala black
Automatinis hidroforas be rezervuaro GP1100JET LCD, Scheppach
Replės staliaus Haushalt VG176, 225 mm
Kodak SSD 3.2Gen2 X210 S 2TB Portable EKSSD2TX210SK
Thule 5066 Subterra 2 Sling Bag Black
Severin AT 2234
Hama 00216596 Classy Sleeve 15.6" Black
JATA
Jata BT797-1300W
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
Stiklinis indelis 1,5 L.
2 greičiai + impulsas.
Nerūdijančio plieno korpusas.
Ledo trupinimas.
Homologuota saugos sistema.
Milimetrinis nuimamas indas.
Indikatoriaus lemputė.
Įtampa 230 V.
Galia 1.000 W.