Sandberg 126-25 Bluetooth Earset Business Pro
Kaina:
35,40 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius: | Ausinės su kabliukais |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Biuras / skambučių centras |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Monofoninis |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Valdymo raktai: | Garso nutildymas, Volume +, Volume - |
| Valdymo tipas: | Mygtukai |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Ne |
| 3,5 mm jungtis: | Ne |
| Bluetooth profiliai: | A2DP,AAC,AVRCP,HFP,HSP |
| Dažnių juosta: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 30 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Ausinių jautrumas: | 118 dB |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Mikrofonų kiekis: | 2 |
| Mikrofono jautrumas: | -38 dB |
| Mikrofono išjungimas: | Taip |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Užlenkiamas mikrofonas: | Ne |
| Nuimamas mikrofonas: | Ne |
| Baterija | |
| Baterijos talpa: | 50 mAh |
| Veikia su baterijomis: | Taip |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Talk time (with charging case): | 60 h |
| Akumuliatoriaus talpa (įkrovimo dėklo): | 500 mAh |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
| Įkrovimo stovas: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės plotis: | 195 mm |
| Pakuotės gylis: | 155 mm |
| Pakuotės aukštis: | 6,6 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 126-25 Bluetooth Earset Business Pro
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
35,40 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas: | Laisvų rankų įranga |
| Nešiojimo stilius: | Ausinės su kabliukais |
| Rekomenduojamas naudojimas: | Biuras / skambučių centras |
| Produkto spalva: | Juoda, Pilka |
| Laisvų rankų įrangos tipas: | Monofoninis |
| Garso valdymas: | Skaitmeninis |
| Valdymo raktai: | Garso nutildymas, Volume +, Volume - |
| Valdymo tipas: | Mygtukai |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija: | Bevielis |
| Bluetooth: | Taip |
| USB jungtis: | Ne |
| 3,5 mm jungtis: | Ne |
| Bluetooth profiliai: | A2DP,AAC,AVRCP,HFP,HSP |
| Dažnių juosta: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Belaidžio ryšio atstumas: | 30 m |
| Ausinės | |
| Tvirtinimas prie ausies: | Įkišamos į ausį |
| Ausinių dažnis: | 20 - 20000 Hz |
| Ausinių jautrumas: | 118 dB |
| Mikrofonas | |
| Triukšmo panaikinimo poveikis: | Taip |
| Mikrofonų kiekis: | 2 |
| Mikrofono jautrumas: | -38 dB |
| Mikrofono išjungimas: | Taip |
| Mikrofono tipas: | Mikrofoninė gervė |
| Užlenkiamas mikrofonas: | Ne |
| Nuimamas mikrofonas: | Ne |
| Baterija | |
| Baterijos talpa: | 50 mAh |
| Veikia su baterijomis: | Taip |
| Baterijos tipas: | Integruota baterija |
| Talk time (with charging case): | 60 h |
| Akumuliatoriaus talpa (įkrovimo dėklo): | 500 mAh |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas: | Taip |
| Įkrovimo stovas: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Pakuotės plotis: | 195 mm |
| Pakuotės gylis: | 155 mm |
| Pakuotės aukštis: | 6,6 mm |
| Paketo svoris: | 300 g |
Products in same category
Beper P207ILO225
32,36 €
Skrūve M 3, 5x7 T15 Z051.210.R
6,72 €
Krusell Sunne Cover Apple iPhone XS vintage grey
8,89 €
Media-Tech MT5543 Gripod 3 in 1
15,00 €
Nauja
External HDD-INTENSO-1TB-USB 3.2-Colour Black-6023690
88,96 €
Nauja
Children's bicycle TABOU Rocket CS ALU, 20" black-orange
236,51 €
LED juosta Standart SMD2835, 9.6 W, 5 m, IP65, 12 V
19,19 €
Homedics PSL-2000H-EB Foot Flow Vibration Massager
124,63 €

























