Sandberg 133-78 USB to Network Converter
Kaina:
14,56 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Ryšys | |
|---|---|
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja: | USB |
| Sąsaja: | Eternetas |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis: | 1 |
| Tinklas | |
| Maximum data transfer rate: | 480 Mbit/ai |
| Pilnai abipusis (duplex): | Taip |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN jungtis: | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: | 10,100 Mbit/ai |
| Kabelių technologija: | 10/100BaseT(X) |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Vidinis: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Pakuotės duomenys | |
| Tvarkyklės įskaitytos: | Taip |
| Pakuotės plotis: | 89 mm |
| Pakuotės gylis: | 19 mm |
| Pakuotės aukštis: | 193 mm |
| Paketo svoris: | 59 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 193 mm |
| Ilgis: | 20 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 17 g |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 133-78 USB to Network Converter
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
14,56 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Ryšys | |
|---|---|
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja: | USB |
| Sąsaja: | Eternetas |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis: | 1 |
| Tinklas | |
| Maximum data transfer rate: | 480 Mbit/ai |
| Pilnai abipusis (duplex): | Taip |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN jungtis: | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: | 10,100 Mbit/ai |
| Kabelių technologija: | 10/100BaseT(X) |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva: | Balta |
| Vidinis: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Wind |
| Pakuotės duomenys | |
| Tvarkyklės įskaitytos: | Taip |
| Pakuotės plotis: | 89 mm |
| Pakuotės gylis: | 19 mm |
| Pakuotės aukštis: | 193 mm |
| Paketo svoris: | 59 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 193 mm |
| Ilgis: | 20 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 17 g |
Products in same category
Sbox FS-1246F ,45-65-32kg-600x400,
128,16 €
SPECIALIST+ deimant. šlifavimo lap., universalus, 125 mm, 200P
13,85 €
Nauja
TP-LINK - Dual Band USB Adapter - Archer T3U Plus
21,37 €
Pjovimo diskas 165x24Tx20mm, Demolition PREMIUM, SPECIALIST+
12,74 €
Zelmer ZFD1004
80,54 €
Tellur Cover Premium Kickstand Ultra Shield for iPhone 7 Plus silver
5,64 €
Žiedinės kniedės 8 mm + įtaisas, 25 vnt.
11,85 €
Nauja
AXAGON - ADA-HC USB-C - HI-RES DAC Audio Adapter
13,84 €

























