Sandberg 133-88 USB 3.0 Pocket Hub 4 Ports
Kaina:
28,96 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Balta |
| Duomenų perdavimo sparta: | 5000 Mbit/ai |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Sertifikavimas: | RoHS |
| Ryšys | |
| Priimančioji sąsaja: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Lizdo sąsajos: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.0 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius: | 4 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 117 mm |
| Pakuotės gylis: | 46 mm |
| Pakuotės aukštis: | 178 mm |
| Paketo svoris: | 110 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 133-88 USB 3.0 Pocket Hub 4 Ports
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
28,96 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Balta |
| Duomenų perdavimo sparta: | 5000 Mbit/ai |
| Korpuso medžiaga: | Aliuminis |
| Sertifikavimas: | RoHS |
| Ryšys | |
| Priimančioji sąsaja: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Lizdo sąsajos: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.0 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius: | 4 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 117 mm |
| Pakuotės gylis: | 46 mm |
| Pakuotės aukštis: | 178 mm |
| Paketo svoris: | 110 g |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
Products in same category
SPECIALIST+ SDS MAX grąžtas, 35x450-570
86,10 €
Kernas 155 x 8 mm
3,15 €
Nauja
Casserole d20cm 2.6l-93187 resto
20,58 €
Emtec MicroSDHC 1TB UHS-I U3 V30 A2 Gaming Rouge
410,81 €
Forme FHP-301BK
12,89 €
Nauja
Juice extractor-hr1922-21 philips
236,34 €
Sbox AP-85W MAGSAFE2
30,73 €
Nauja
Monitor acc desk mount 10-32"-fpma-d510black neomounts
54,72 €






















