Sandberg 133-89 USB 3.0 to Sata Box 2.5
Kaina:
15,43 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Laikmenos | |
|---|---|
| Saugojimo kaupiklio dydis: | 2.5" |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius: | 1 |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: | SATA |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių aukščiai: | 9.5 mm |
| Ryšys | |
| USB jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Micro-USB B |
| USB jungties lytis: | Lizdinis |
| USB prievadų skaičius: | 1 |
| USB versija: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas: | HDD / SSD aptvaras |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| LED indikatoriai: | Būsena |
| Veikimo charakteristikos | |
| Duomenų perdavimo sparta: | 5 Gbit/s |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 200 mm |
| Svoris: | 200 g |
| Kabelio ilgis: | 0,5 m |
| Pakuotės turinys | |
| Kelioninis krepšys: | Taip |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Greito diegimo vadovas: | Taip |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 133-89 USB 3.0 to Sata Box 2.5
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
15,43 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Laikmenos | |
|---|---|
| Saugojimo kaupiklio dydis: | 2.5" |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius: | 1 |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: | SATA |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių aukščiai: | 9.5 mm |
| Ryšys | |
| USB jungtis: | Taip |
| USB jungtis: | Micro-USB B |
| USB jungties lytis: | Lizdinis |
| USB prievadų skaičius: | 1 |
| USB versija: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas: | HDD / SSD aptvaras |
| Medžiaga: | Plastikas |
| Produkto spalva: | Juoda |
| LED indikatoriai: | Būsena |
| Veikimo charakteristikos | |
| Duomenų perdavimo sparta: | 5 Gbit/s |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 140 mm |
| Ilgis: | 30 mm |
| Aukštis: | 200 mm |
| Svoris: | 200 g |
| Kabelio ilgis: | 0,5 m |
| Pakuotės turinys | |
| Kelioninis krepšys: | Taip |
| Pridėti kabeliai: | USB |
| Greito diegimo vadovas: | Taip |
Products in same category
Nauja
Skis KÄSTLE XAJR Crown ,140,
127,26 €
Glaisto volelis be rankenos. 80 mm.
9,93 €
Tellur Bluetooth Speaker Buzz 80 Wt
207,58 €
Nauja
Case acc strimer wrl gpu-g89.pw8-1w.00 lian li
52,22 €
Nauja
Wrl camera 8mp pt dome wifi-p8f-pv-0360b-pro dahua
160,54 €
Rankena su gelęžte „RICHMANN" 300 mm
2,35 €
1-2" šešiakampė smūginė galvutė, trumpa, KS Tools
95,95 €
Nauja
AXAGON SuperSpeed USB-C Combo 6in1 Hub - HMC-6M2
50,63 €























