Sandberg 133-90 USB3.0 Gigabit Network Adapter
Kaina:
19,13 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Balta |
| Savybės | |
| Pilnai abipusis (duplex): | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 89 mm |
| Pakuotės gylis: | 19 mm |
| Pakuotės aukštis: | 193 mm |
| Paketo svoris: | 590 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Kitos savybės | |
| Suderinamos operacinės sistemos: | Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.x |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.3x |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 133-90 USB3.0 Gigabit Network Adapter
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
19,13 €
Su mokesčiais
Paskutinė prekė
Delivery time 2–3 darba dienas
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Produkto spalva: | Balta |
| Savybės | |
| Pilnai abipusis (duplex): | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės plotis: | 89 mm |
| Pakuotės gylis: | 19 mm |
| Pakuotės aukštis: | 193 mm |
| Paketo svoris: | 590 g |
| Pakuotės tipas: | „Box" |
| Kitos savybės | |
| Suderinamos operacinės sistemos: | Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.x |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.3x |
Products in same category
SPECIALIST+ spiralinis grąžtas, 6x230-150
4,59 €
Sbox 3535-1.5BL AUX Cable 3.5mm To 3.5mm Blueberry Blue
3,18 €
Tracer 47706 Lumi Pro Panel Lamp
40,84 €
Silkn SonicYou Refill Brush 2 Black Soft ,SYR2PEUZS001,
18,20 €
Ruletė INOX RUBBER 5 m x 19 mm
18,23 €
Nauja
Weight plate TOORX Bumper Plate Crumb, 50 mm, 5 kg
25,37 €
Nauja
E-Reader-POCKETBOOK-Verse-6"-1024x758-1xUSB-C-Micro SD-Wireless LAN-Grey-PB629-M-WW
155,73 €
Nitrilinės pirštinės Flex L
1,52 €























