Sandberg 133-91 Micro WiFi USB Dongle 650Mbit-s
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Ryšys | |
|---|---|
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja: | USB |
| Sąsaja: | WLAN |
| USB versija: | 2.0 |
| Tinklas | |
| Maximum data transfer rate: | 650 Mbit/ai |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h |
| Ethernet LAN jungtis: | Taip |
| Dažnių diapazonas: | 2,4 - 5,9 GHz |
| WLAN duomenų perdavimo grečio palaikymas: | 150,200,433 Mbit/ai |
| Apsaugos algoritmų palaikymas: | WPA,WPA2,WPA2-PSK |
| Maksimalus veikimo nuotolis: | 20 m |
| Energijos valdymas | |
| USB maitinimas: | Taip |
| Konstrukcija | |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Taikoma: | PC |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Antenos konstrukcija: | Išorinis |
| Vidinis: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 87 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 142 mm |
| Paketo svoris: | 42 g |
Sandberg 133-91 Micro WiFi USB Dongle 650Mbit-s
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
25,41 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Ryšys | |
|---|---|
| Ryšio technologija: | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja: | USB |
| Sąsaja: | WLAN |
| USB versija: | 2.0 |
| Tinklas | |
| Maximum data transfer rate: | 650 Mbit/ai |
| Tinklo standartai: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h |
| Ethernet LAN jungtis: | Taip |
| Dažnių diapazonas: | 2,4 - 5,9 GHz |
| WLAN duomenų perdavimo grečio palaikymas: | 150,200,433 Mbit/ai |
| Apsaugos algoritmų palaikymas: | WPA,WPA2,WPA2-PSK |
| Maksimalus veikimo nuotolis: | 20 m |
| Energijos valdymas | |
| USB maitinimas: | Taip |
| Konstrukcija | |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Taikoma: | PC |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Antenos konstrukcija: | Išorinis |
| Vidinis: | Ne |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 87 mm |
| Pakuotės gylis: | 17 mm |
| Pakuotės aukštis: | 142 mm |
| Paketo svoris: | 42 g |
Products in same category
Case Logic 4932 Campus 26L CCAM-5226 Deep Teal
30,15 €
Nauja
Laser projection angle mete-mlam01 mova
57,93 €
SPECIALIST+ magnetinis laikiklis, 250 mm
11,16 €
Smūginis atsuktuvas PH2 150 mm
4,30 €
Bestway 52477 H2OGO! Tsunami Splash Ramp Single Slide
13,94 €
Denver BTP-119
24,47 €
Sandberg 136-54 USB-C to USB-C USB 3.1 Gen2 PD 100W cable, 2M
13,54 €
Kūjis medine rankena, 3 kg
15,14 €





















