Sandberg 133-92 2in1 USB Hub Bungee
Kaina:
11,11 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Duomenų perdavimo sparta: | 1500 Mbit/ai |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Ryšys | |
| Portų kiekis: | 4 |
| Priimančioji sąsaja: | USB 2.0 |
| Lizdo sąsajos: | USB 2.0 |
| USB 2.0 portų kiekis: | 4 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės gylis: | 120 mm |
| Pakuotės aukštis: | 180 mm |
| Paketo svoris: | 150 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
Sandberg 133-92 2in1 USB Hub Bungee
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
11,11 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Duomenų perdavimo sparta: | 1500 Mbit/ai |
| Produkto spalva: | Juoda |
| Kabelio ilgis: | 1 m |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Ryšys | |
| Portų kiekis: | 4 |
| Priimančioji sąsaja: | USB 2.0 |
| Lizdo sąsajos: | USB 2.0 |
| USB 2.0 portų kiekis: | 4 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows" operacinės sistemos: | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 120 mm |
| Pakuotės gylis: | 120 mm |
| Pakuotės aukštis: | 180 mm |
| Paketo svoris: | 150 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai: | USB |
Products in same category
Spaustuvas „IRWIN" HEAVY DUTY 900 mm
45,60 €
Ruletė INOX RUBBER 5 m x 25mm
24,62 €
Nauja
Net camera ps7f 5mp poe-ipc-ps7fp-5m0 imou
146,35 €
Nauja
Fellowes - Foam mouse pad with wrist support - Mouse pad with wrist pillow - 202 x 235 x 25 mm - Sapphire
12,98 €
Salter EK6534WHTVDE VertiCook View
136,63 €
Nauja
Power bank usb 25800mah-va1091 rivacase
88,17 €
SPECIALIST+ metalo grąžtas BASIC, 16 mm
15,31 €
Nauja
Baby sled STIGA Cruiser, pink
33,59 €
























