Sandberg 136-09 USB-C to USB-C 2m Black
Kaina:
13,54 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Piegādes laiks 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| USB versija: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Jungties lytis: | Kištukinis / kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 120 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Plotis: | 167 mm |
Preces tajā paša kategorijā
Sandberg 136-09 USB-C to USB-C 2m Black
Product Comments module (productcomments) must be installed!
Kaina:
13,54 €
Su mokesčiais
Yra sandėlyje
Delivery time 2–3 darba dienas
| Savybės | |
|---|---|
| Kabelio ilgis: | 2 m |
| USB versija: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Jungtis 1: | USB C |
| Jungtis 2: | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė: | Kištukinis |
| Jungties lytis: | Kištukinis / kištukinis |
| Produkto spalva: | Juoda |
| 1 jungties forma: | Tiesus |
| 2 jungties forma: | Tiesus |
| „Plug and Play" funkcija: | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Lizdinė pakuotė |
| Pakuotės plotis: | 70 mm |
| Pakuotės gylis: | 40 mm |
| Pakuotės aukštis: | 167 mm |
| Paketo svoris: | 120 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Plotis: | 167 mm |
Products in same category
Nauja
Net camera m2035-le ir bullet-white 02124-001 axis
583,97 €
Nauja
Gembird - Adapter cable, single port - HDMI - VGA
4,05 €
Apvali dildė pjūklams 4 x 200 mm
4,03 €
Nauja
Children's bicycle TABOU Miss FR, 14" mint-purple
265,16 €
SPECIALIST+ metalo grąžtas TITAN, 1 mm, 10 vnt.
4,92 €
STANLEY HEAVY DUTY STAPLE GUN, Stanley
36,13 €
Grąžtas metalui HSS COBALT 6,5 mm blist.
5,89 €
Lafe 47571 Hair Curling Iron LKC002
14,33 €






















